3 Komentarze

Tagi Medbeauty Contour wyszczuplanie ciała laser ultradźwięki masaż próżniowy

Sprawdziłyśmy na sobie. Wyszczuplanie Medbeauty Contour

Co najbardziej lubimy w zabiegach wyszczuplających? Oczywiście, szybkie efekty. Kiedy przeczytałam, że już po jednym Medbeauty Contour można stracić 2 cm w obwodzie ciała, od razu się nim zainteresowałam.

Zabieg jest na rynku od ponad roku, oferuje go kilkanaście gabinetów w Warszawie i innych miastach. Wybrałam się do Gabinetu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Princess Academy. To pierwsza filia gabinetu i centrum szkoleniowego austriackiej firmy Croma. Gabinet mieści się na piątym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Ma wspaniały taras z widokiem na ulicę Piękną. Gdy tylko się na nim znalazłam, myślałam o tym, skąd go znam. Z filmu! Widziałam go w "Drogówce", najnowszym filmie Wojciecha Smarzowskiego. W Princess Academy zachwyciły mnie także obrazy Beaty Murawskiej, nikt tak pięknie jak ona nie maluje tulipanów.

Podczas zabiegu Medbeauty Contour nie używa się żadnych kosmetyków. To nowoczesne urządzenie, które łączy działanie ultradźwięków, lasera, fal radiowych i masażu próżniowego. Technologie te znane są już z innych zabiegów, ale nigdy wcześniej nie były stosowane razem. Zaczynamy od lasera. Jego głowice przykładane są do wybranych partii ciała (w moim przypadku były to uda) i przypinane pasami, by się nie przesuwały. Promienie lasera (diodowego) wnikają przez skórę do komórek tłuszczowych i doprowadzają do ich obkurczania. Brzmi przyjemnie, a do tego jest całkowicie bezbolesne.

Podobnie jak kolejna część zabiegu czyli użycie głowicy z ultradźwiękami. Jednak ich natężenie jest bardzo wysokie, dlatego w uszach słyszymy dość nieprzyjemne dźwięki.Kosmetolog masuje ciało głowicą z ultradźwiękami przez około 20 minut. Działanie ultradźwięków prowadzi do trwałego zniszczenia komórek tłuszczowych.

Następny etap to próżniowy endomasaż, który jest zdecydowanie najbardziej odczuwalną częścią zabiegu. Dzięki temu, że w głowicach panuje wysokie ciśnienie (do 1000 kPa) możliwe jest skuteczne odprowadzenie tłuszczu i toksyn z okolicy poddawanej zabiegowi. Masaż ten ma też wpływ na poprawę gęstości i ujędrnienia skóry.

Ostatni etap zabiegu - to znowu laser, ale tym razem biostymulacyjny. Jego głowice lekko rozgrzewają skórę, czuć wyraźne ciepło. Dzięki temu włókna kolagenowe podgrzewają się, co prowadzi do ich obkurczania, a w konsekwencji do wyraźnej poprawy napięcia skóry.

Laser ten ma jeszcze jedno ważne zadanie, przyspiesza produkcję nowego kolagenu i elastyny. Kosmetolog, która wykonuje zabieg Medbeauty Contour w Princess Academy, podkreślała, że to jeden z nielicznych tak kompleksowych zabiegów, który działa na komórki tłuszczowe i jednocześnie mocno ujędrnia skórę.

Po nim nie zaleca się specjalnej pielęgnacji. Wystarczy dobry balsam nawilżający. Przez kilka dni warto też pić więcej wody mineralnej, by usprawnić metabolizm. Po jednym zabiegu nie ubyło mi w obwodzie uda aż 2 cm, ale są szczuplejsze, skóra jest wyraźnie gładsza i lepiej napięta.

Najszybsze efekty po Medbeauty Contour widoczne są na brzuchu i na tej części ciała najczęściej wykonywany jest zabieg. Może kolejny powinien być brzuch? W przyszłym roku, przed sezonem bikini to na pewno dobry pomysł. Zwłaszcza, że to jeden z nielicznych zabiegów przy którym nie słyszymy, że efekty będą po całej serii.

Jeden zabieg to koszt 400 zł, trwa 80 minut.

Autor: Dorota
dfsfsfs

dfsfsfs | | Zgłoś

jasne szybkie efekty, a w pomu znowu się naje i przytuje. Nie ma to jak zdrowy styl życia a nie takie głupie zabigi. Wyciąganie kasy

gość

gość | | Zgłoś

autor: dfsfsfs
jasne szybkie efekty, a w pomu znowu się naje i przytuje. Nie ma to jak zdrowy styl życia a nie takie głupie zabigi. Wyciąganie kasy
Nie jest to głupi pomysł. Jeśli się odchudzasz to zawsze są miejsca, z których trudniej jest stracić trochę tłuszczu. Jeśli nawet się uda zostaje trochę skóry do korekty.

gość

gość | | Zgłoś

autor: gość
autor: dfsfsfs
jasne szybkie efekty, a w pomu znowu się naje i przytuje. Nie ma to jak zdrowy styl życia a nie takie głupie zabigi. Wyciąganie kasy
Nie jest to głupi pomysł. Jeśli się odchudzasz to zawsze są miejsca, z których trudniej jest stracić trochę tłuszczu. Jeśli nawet się uda zostaje trochę skóry do korekty.
Trochę! Mi zostało tyle, ze moge sobie torebkę uszyć.

joachim

joachim | | Zgłoś

Nie ma czegoś takiego jak szybkie odchudzanie.Podstawa powinna byc dieta i ruch dodatkowo można się wspomagać tabletkami Foreverslim.U mnie takie połączenie przyniosło znakomite efekty.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja