1 Komentarz

Tagi Brandon Maxwell Brandon Maxwell New York Fashion Week Brandon Maxwell SS 2016 Brandon Maxwell wiosna-lato 2016

Stylista Lady Gagi zaprezentuje własną linię odzieży

Brandon Maxwell, osobisty stylista Lady Gagi, wychodzi z cienia celebrytki i rozwija własną działalność. Nie jest to jednak dobra wiadomość dla kobiet, którym marzą się wybitnie awangardowe kreacje.

Współpracę z Lady Gagą nawiązał w 2012 roku i choć daleko mu do dziwactw jego poprzednika, Nicoli Formichettiego, niektóre jego realizacje przeszły do historii. Brandon Maxwell był odpowiedzialny m.in. za garderobę artystki na trasę Cheek to Cheek z Tonym Bennettem oraz za kreację na tegoroczną galę rozdania Oscarów. Teraz, kiedy już zapracował na sławę, zapragnął podbić nowojorski wybieg.

Jak podało WWD, we wrześniu na New York Fashion Week Brandon Maxwell zadebiutuje z własną linią odzieży. Podczas nadchodzącej imprezy zaprezentuje kolekcję ready-to-wear na sezon wiosna-lato 2016. Kreację mają jednak odbiegać od ekstrawaganckich stylizacji Lady Gagi. Już zawczasu projektant zapowiada, że chce być traktowany poważnie, dlatego jego debiutancka kolekcja będzie nastawiona na stroje wieczorowe.

Brandon Maxwell zamierza czerpać inspiracje ze starego Hollywood oraz wszystkich wpływowych kobiet w jego życiu. Na wybiegu zaprezentuje eleganckie suknie, ale – choć skupi się na klasyce – w kolekcji nie zabraknie też odrobiny awangardy.

Zobacz też: Kreacje za ćwierć miliona dolarów. Celebrytki zbijają krocie na promowaniu sukienek
Zobacz też: Projektanci szkicują suknię ślubną dla Lady Gagi

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

Ależ ona ma obwisłe cycki i masakrycznie przytyła


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja