2 Komentarze

Tagi Tom Ford Gucci Frida Giannini

Tom Ford wraca do Gucci?

To jedna z gorętszych plotek ostatnich dni. Pisałyśmy już o dość niespodziewanej rezygnacji Fridy Giannini ze stanowiska dyrektora kreatywnego domu mody Gucci. Projektantka właśnie rozstała się z firmą, a na rynku pojawił się wyjątkowo atrakcyjny i budzący spore emocje etat. Choć sława (i budżet) Gucci nieco podupadły w ostatnich sezonach, marka nadal należy do grona głównych rozgrywających w branży. A ponieważ spory udział w tej sławie i popularności miał Tom Ford, który w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku wyprowadził Gucci na szczyt i ukonstytuował estetykę marki, nic dziwnego, że w momencie kryzysu to jego nazwisko pojawia się w kontekście wolnego stanowiska.

O tym, że Ford powraca na dawny fotel napisało kilka poważnych tytułów. Wszystkie ze znakiem zapytania. Przedstawicie Gucci plotki nie komentują. Rzecznik Forda kategorycznie zaprzecza, by takie rozwiązanie było brane pod uwagę. Tom Ford pracuje aktualnie pod własnym nazwiskiem, nad autorską kolekcją i nie jest – podobno – zainteresowany dawnym stanowiskiem. Czas pokaże czy to jedynie plotka, czy może plotka, w której jest ziarno prawdy.

Zobacz również wiosenną kampanię Gucci z Małgosią Belą.

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

trudno mi w to uwierzyc. tf zbudowal luksusowe imperium modowe i kosmetyczne, nakrecil swoj film. nie ma sensu wracac to tego co bylo. riccardo tisci juz nie przechodzi?

gość

gość | | Zgłoś

Karl Lagerfeld trzyma kilkanaście srok za ogon, czemu by i Ford nie mógł


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja