2 Komentarze

Tagi operacje plastyczne chirurgia plastyczna podsumowanie 2013 roku

Top 5. Trendy 2013 roku w chirurgii plastycznej

Z jednej strony – uroda księżnej Kate, z drugiej – zainteresowanie operacjami plastycznymi mieszkanek Korei Południowej. Miniony rok w chirurgii plastycznej minął pod znakiem nowych, zaskakujących trendów wśród pacjentek z Azji oraz zainteresowania takimi gwiazdami, jak Marilyn Monroe czy Kate Middleton. Oto pięć, zdaniem redakcji, najciekawszych trendów 2013 roku.

Poprzednie Zdjęcie 1/6 Następne

Królewski nos Kate Middleton

Królewski nos Kate Middleton

Znaczna część minionego roku minęła pod znakiem rozgłosu wokół księżnej Kate. Nic więc dziwnego, że jego ślad pozostał także w dziedzinie chirurgii plastycznej. W gabinetach chirurgów plastycznych działających na terenie Nowego Jorku prawdziwą furorę robił kształt nosa Kate Middleton. Przed rozpoczęciem wiosny wiele kobiet chciało tak skorygować swój nos, by ten należący do księżnej przypominał zarówno kształtem, jak i wielkością. Tym samym nos księżnej wyparł z katalogów nos Jennifer Aniston, do niedawna uznawany za modelowy.

gość

gość | | Zgłoś

Robić sobie operację na księżną Kate, yyyy... Ona jest sympatyczna, ale bardzo przeciętna.

Lolin89

Lolin89 | | Zgłoś

koleżanka moja się zoperowała...nos ,piersi itp..a jej mąż i tak sypia ze mną...cóż

gość

gość | | Zgłoś

Tez nie wydaje mi sie, zeby w azji panowal taki kult rasy kaukaskiej. Owszem, pewne cechy jak duze oczy, wysokie nosy i waskie szczeki wystepujace czesto u bialych sie podobaja, ale dla wiekszosci azjatow przecietna biala dziewczyna to ogromny babochlop i jesli ma jakas ladna ceche, to zwykle jedna. Duze nosy, kwadratowe szczeki to dla nich cechy nieatrakcyjne. Ciagle mam wrazenie ze ich idealem jest polaczenie ich urody z wybranymi cechami charakterystycznymi dla rasy ktora odegrala tak wielki wplyw na ich historie w momencie gdy rodzily sie pomysly na operacje plastyczne


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja