3 Komentarze

Tagi top 5 wyprzedaż Showroom

Top 5 wyprzedaży z Showroomu

Shwrm.pl to polska platforma internetowa, dzięki której projekty młodych zdolnych – Natalii Siebuły, Hyakintha, Piotra Drzała, czy Katarzyny Góreckiej, można kupić jednym kliknięciem. Teraz w Showroomie nadszedł czas wielkiej wyprzedaży. Typujemy pięć mocnych zakupów.

1. Kołnierzyk Pink Pearls marki No Mercy

W tym sezonie to właśnie on zastąpi wyrazisty naszyjnik. Jasnoróżowy, zapinany na rzep kołnierzyk jest zdobiony naturalnymi perłami.
Przeceniony z 97 zł na 47 zł.

2. Szorty Stud

Szorty z jasnego dżinsu są przetarte, obcięte i nabijane ćwiekami. Takie same noszą wszystkie gwiazdy. My polecamy je na letnie festiwale muzyczne.
Przecenione ze 100 zł na 70 zł.

3. Kopertówka Kadaro

W zgodzie z modą na retro ceglasta kopertówka oversize została wykończona zapięciem jak ze szkolnego tornistra. Pasuje do letnich sukienek i oczywiście do licealnych mundurków.
Przeceniona ze 109 zł na 79 zł.

4. Spódnica z kolekcji Flower Power Agi Pou

Dwa trendy w jednym – asymetryczna spódnica ma pastelowy odcień różu. Została wykonana z nachodzących na siebie pasów szyfonu. Pod spodem widać krótszą, satynową warstwę.
Przeceniona z 450 zł na 350 zł.

5. Sukienka Aurora 17 Natalii Siebuły

Sukienka jest wykonywana na indywidualne zamówienie. Można zmienić jej kolor, ale nam podoba się prezentowany na zdjęciu odcień mięty. Sukienka z żorżety jedwabnej spina się gumką podkreślającą talię i wyróżnia kapturkiem.
Przeceniona z 280 zł na 230 zł.

Autor: Bree
gość

gość | | Zgłoś

okropne

mena

mena | | Zgłoś

okropne

Fabricia

Fabricia | | Zgłoś

Jan M Fijor pisze:Bartku, nieadstety mylisz sie. Ludzie mają pracę wtedy, gdy jest motyadwaadcja, kapiadtał ia0woladność. słaba wtalua to to samo, co słaby czloadwiek, słaby samoadchf3d, słaba wydajadność. Pieadniądz silny, to pieadniądz, za ktf3adrym kryje się mająadtek, dobra, usługi. człoadwiek nie praadcuje dla waluty, lecz właadśnie dla tych konadkretadnych proaddukadtf3w plus na swoje szczęście.pozdraadwiam


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja