3 Komentarze

Tagi kuchnia trendy kulinarne trendy żywieniowe

Trendy żywieniowe 2014 roku

Po okresie podsumowań nadeszła pora na przewidywania. Te nie ominęły oczywiście branży gastronomicznej. O ile w ubiegłym roku zachwycaliśmy się burgerami czy koktajlami warzywnymi , o tyle rok 2014 obfitować ma w nowości.

W Europie wciąż poznawać mamy nowe smaki, znane raczej na Bliskim Wschodzie. Coraz bardziej popularna ma być również dieta bezglutenowa oraz ta oparta na odżywczych koktajlach. Oto osiem, zaproponowanych przez „Swide Magazine” trendów kulinarnych na 2014 rok, które poznać powinien każdy smakosz.

Poprzednie Zdjęcie 1/9 Następne

Fermentacja

Fermentacja

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, czym jest smak umami, ma dwanaście miesięcy, by to nadrobić. W 2014 roku na topie będą potrawy sfermentowane oraz zleżałe, a także doprawione popularnym w kuchni azjatyckiej glutaminianem sodu. W menu z dużym prawdopodobieństwem pojawiać się będzie sos sojowy i rybny.

gość

gość | | Zgłoś

Co za czasy...na wszystko musi być jakiś trend. trendy zmieniające się co sezon mają na mówić jak malować twarz, paznokcie, co ubierać, co kupować, jak ćwiczyć, a teraz już nawet jak jeść. Najlepiej starać się odżywiać po prostu w sposób zdrowy i zbilansowany (to nigdy się dla naszego zdrowia nie powinno zmienić w zależności od trendu), makijaż i stroje wybierać takie, które pasują do nas do okazji i dobrze się w nich czujemy, a nie popadać w jakąś paranoję.

gość

gość | | Zgłoś

Popularne będą produkty z glutaminianem sodu?! Raz, że to niezdrowe, więc nie wiem po co taki trend, a dwa, że my w takim razie wyprzedzamy trendy, bo już mamy produkty nafaszerowane glutaminianem sodu i jeśli nie zwracamy na niego należytej uwagi lub nie czytamy etykiet, to pochłaniamy go w zatrważających ilościach, nawet w produktach, które teoretycznie wydają się zdrowe, jak np. twarożek.

kllon

kllon | | Zgłoś

Moje trendy żywieniowe się całkowicie odwróciły. Z diety zostały wyeliminowane wszelkie tłuszcze, słodycze, a waga spadła o 13 kg, tylko że przy foreverslim. Mocno zmieniłam styl życia - całkowicie omijam już to, co może być dla mnie szkodliwe, chcę po prostu żyć zdrowo, a dotychczas... ehhh szkoda gadać.

magda gasik

magda gasik | | Zgłoś

Foreverslim biorę od 2 miesięcy, wiem że działa, straciłam na nim 13 kg, jeszcze chciałabym, żeby zleciały 3kg. Pewnie, że chudnięcie wcale nie jest trudne - o ile potrafi się trzymać zasad. Problem w tym, że większości ludzi nie potrafi tego robić ;/

SnobkaHania

SnobkaHania | | Zgłoś

Wszystko sie zaczyna od żywienia. I tycie i chudniecie. Przy każdej diecie trzeba najpierw zmienić nawyki żywieniowe. Ja przeszlam juz chyba wszystkie diety. Duza dawka sportu powoduje rozstępy, ścisła dieta osłabia. Najlepsza metoda jaka się ostatnio odchudzałam to dieta ALLEVO i produkty w tej diecie. Super dobrze zbilansowane posiłki w saszetkach do szybkiego przygotowania. Zupki tak smaczne jak domowe, koktajle owocowe jak ze świeżych owoców, pyszne, owocowe i słodkie, shake czekoladowy zniewalający i te obłedne batoniki o smaku toffi lub sernika, na dodatek w czekoladzie. To wszystko tak pyszne ze az trudno uwierzyć, że moze odchudzać, Bo takie dobroci w dietach sa zabronione. A tu nie


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja