0 Komentarzy

Tagi W poszukiwaniu podkładu idealnego Effect Perfect Cover krem BB Under Twenty makijaż twarzy podkład cera młoda cera trądzikowa

W poszukiwaniu podkładu idealnego: Effect Perfect Cover i BB Under Twenty

Choć linia Under Twenty kierowana jest przede wszystkim do nastolatek, to mam sporo znajomych po 30-stce, które chętnie używają tych kosmetyków i bardzo je sobie chwalą. Rzecz dotyczy również podkładów, które sprawdzają się przy cerze przetłuszczającej i ze skłonnością do niedoskonałości, a taka wcale nie musi być domena wyłącznie osób młodych.

Wspominamy o tym, bo w linii wśród kosmetyków do makijażu pojawił się jeden kosmetyk o odświeżonym wizerunku i drugi – całkiem nowy.

Under Twenty Anti! Acne Effect Perfect Cover (Cena: 19 zł, 30 ml) to fluid antybakteryjny. Ubrano go w nowe opakowanie. Kosmetyk kryje niedoskonałości bez efektu maski, długotrwale matuje, pomaga zachować świeży wygląd oraz wygładza skórę. Dostępny jest w 3 odcieniach: sandy matt (110), natural matt (120) i beige matt (130).

Nowość w gamie to multifunkcyjny antybakteryjny krem BB Under Twenty Anti! Acne (Cena: 16 zł, 75 ml). Łączy on działanie dwóch produktów: kremu nawilżającego oraz pudru antybakteryjnego. Nawilża i odżywia skórę, długotrwale matuje, wyrównuje koloryt cery, naturalnie maskuje wypryski i zmniejsza widoczność porów, a do tego chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Dostępny jest w 2 odcieniach: light beige 01 oraz natural 02.

Do kupienia w drogeriach na terenie całego kraju i w sklepie ONLINE.

 

 

Autor: Uriko

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja