2 Komentarze

Tagi weselne inspiracje ślubne inspiracje bezy weselny stół

Weselne inspiracje: bezy

Choć mawia się, że jedzeniem nie powinno się bawić, przy okazji przygotowań do wesela warto o tej zasadzie zapomnieć. Wówczas lepiej puścić wodze wyobraźni i zaproponować gościom coś mniej banalnego.

Po francuskich ciasteczkach macaroons i amerykańskich cupcake'ach wróciła moda na częstowanie gości słodkimi bezami. Nie dość, że są łatwe do wykonania, to dodatkowo stanowią barwną, ale i elegancką dekorację weselnego stołu. Wystarczy wykorzystać szereg możliwości i oprócz bez w kształcie kropli czy serduszek zrobić lub zamówić deser Pavlova z bitą śmietaną i owocami, cake popsy, czyli bezowe ciasteczka na patykach oraz bezy z kolorową posypką i bezowe markizy.

Bezy, podobnie jak i inne weselne słodkości, zaserwować można w przezroczystych słoikach czy na bezbarwnych paterach. Oto przykładowe propozycje podania bez weselnym gościom.

Czytaj też: Ślubne inspiracje. Szydełkowane bukiety


 

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

kiedyś sie odważe i zrobie bezy

gość

gość | | Zgłoś

Ja uwielbiam bezy :D I nawet mi wyszły jak robiłam niedawno pierwszy raz :P

Shtt

Shtt | | Zgłoś

Być może są przepisy na bezowe lizaki, ale to nie oznacza, że cake pops to właśnie beza na patyku. A dobra beza należy do deserów z kategorii tych trudniejszych.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja