Włosy gęste i pełne życia: jesienna objętość z kosmetykami Kemon
Jesienna wilgoć, która wisi już w powietrzu wcale nie sprzyja fryzurze. Największy problem to utrata objętości, bo mimo że z jednej strony włosy mogą się puszyć, to z drugiej – trudniej jest im odbić się od nasady. Ogólny efekt to bałagan na głowie. Jeżeli nie przepadasz za nim i chcesz stawić czoła jesiennej aurze, wypróbuj duet świetnie uzupełniających się kosmetyków marki Kemon:
Actyva, Volume E Corposita Shampoo (Cena: 48 zł, 250 ml)
- szampon nadający grubość i zwiększający objętość fryzury z zawartością protein z soi i pszenicy, wyciągu z pąków lipy i nasion lnu; dokładnie oczyszcza i nadaje włosom lekkość.
Hair Manya, Macro (Cena: 65 zł, 250 ml)
- fluid zwiększający objętość i grubość włosów oraz nadający fryzurze zdrowy, lśniący i pełen życia wygląd. Kosmetyk nie klei się, należy stosować go przed suszeniem. Można również zaaplikować go przed cięciem (!) - ułatwi wyodrębnienie sekcji i pracę z grzebieniem.
Do kupienia w sklepie Lokikoki.pl, a także za pośrednictwem serwisu Radar.pl
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
Bardzo, ale to bardzo lubie produkty tej marki. Mam z natury puszące się włosy, więc tego nawet nie zamierzam próbować, ale inne są genialne.
braga | | Zgłoś | Odpowiedz
co to za firma ? 1szy raz słyszę
biedronkaaa | | Zgłoś | Odpowiedz
Gdzie ten Pan ma salon? :)
biedronkaaa | | Zgłoś | Odpowiedz
Ok, już wiem, dane na youtube :)
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
wlosy sa siwe a nie blond przez co wyglada smutnie i staro , lepiej jej bylo w rudości .. no ale cóż ..
gość | | Zgłoś | Odpowiedz
Kolor dobrany fatalnie , cięcie ok
elka11 | | Zgłoś | Odpowiedz
marka jest włoska, polecam szczególnie całą serię Actyva KEmon, włosy po tych kosmetykach są po prostu piękne, najłatwiej je znaleźć w sklepach internetowych