24 Komentarze

Tagi moda modelki gwiazdy kreacje z wybiegów pokazy mody czerwony dywan

Wybieg kontra czerwony dywan

Gdyby wszystkie ubrania i dodatki prezentowały się w rzeczywistości tak, jak na zdjęciach z lookbooków czy na wybiegach, świat wydawałby się o wiele piękniejszy. Tymczasem o uczucie zawodu jest coraz łatwiej – stroje ze sklepów internetowych okazują się inaczej wykrojone, wykonane z mniej solidnych materiałów, a nierzadko też utrzymane jakby w innych odcieniach. Rekordy w różnicach między zdjęciami a rzeczywistością pobijają ostatnio sukienki z Chin, które w starciu z tym, co oferuje sprzedawca, stanowią idealny przykład bazarowej mody.

Cóż, takie drobne oszustwa najwidoczniej zdarzają się nie tylko podejrzanym sprzedawcom. Choć poniższe przykłady dowodzą raczej tego, że przeciętnej kobiecie daleko do figury modelki, nie da się ukryć, że nic nie zastąpi prawdziwej przymiarki. To właściwa przestroga na przyszłość. W trakcie zakupów nie warto bezgranicznie ufać nawet fotografiom z pokazów mody, które dzięki odpowiedniemu oświetleniu oraz wysokim i szczupłym modelkom pokazują kreacje w znacznie korzystniejszym świetle.

Zobacz też: Przegląd trendów z wybiegów
Zobacz też: Dzieci na wybiegach: kolejna moda po staruszkach?MartaGirlJ

MartaGirlJ | | Zgłoś

Ja również nie za bardzo rozumiem, przejrzałam całą galerię i celebryci wyglądają w kreacjach bardzo dobrze, niezależnie czy mają rozmiar XXS czy M. Tak na prawdę to jeśli projekt jest dziwaczny i zaburzający proporcje, to jedynie modelka w rozmiarze XS, bez kształtów oraz wzroście 180 cm może obronić niekorzystną do kobiecej sylwetki kreację. Może warto byłoby poświęcić artykuł projektantom oraz nie zawsze dobrym projektom, które tworzą.

gość

gość | | Zgłoś

co za paskudne ubrania.za darmo bym w tym nie wyszla do kuchni

gość

gość | | Zgłoś

ale ja nie wiem o co chodzi, może jestem głupia ale wielkich różnic nie widzę, ubrania są koszmarne co poniektóre ale co autor tej galerii miał na myśli to chyba on sam nie wie

sed

sed | | Zgłoś

osoba odpowiedzialna za to miejsce w internetach dostaje odemnie nagrode virtuti cebulari i blogosławienstwo na dalszy niedorozwuj mozgowia


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja