4 Komentarze

Tagi Corine de Farme Nature kosmetyki naturalne hipoalergiczne cera wrażliwa oczyszczenie cery

Z naturą do twarzy - Corine de Farme Nature

Z naturą do twarzy - Corine de Farme Nature

Tym razem natura zagościła w kosmetykach francuskiej marki Corine de Farme – ich składy stworzono bazując na ponad 95% składników naturalnych. Producent postarał się, by ze składów wyeliminowano szkodliwe dodatki, takie jak barwniki, parabeny, fenoksyetanol, alkohol. Odświeżające kompozycje zapachowe są pozbawione ftalatów. Dzięki temu preparaty są hipoalergiczne, bezpieczne nawet dla wrażliwej cery, a przy tym skuteczne i przyjemne w użyciu.

W linii Nature znalazły się:
- nawilżający krem do twarzy (Cena: 13 zł, 50 ml)
- przeciwzmarszczkowy krem do twarzy (Cena: 16 zł, 50 ml)
- rozświetlający krem do twarzy (Cena: 16 zł, 50 ml)
- tonik oczyszczający (Cena: 8 zł, 200 ml)
- tonik odświeżający (Cena: 8 zł, 200 ml)
- mleczko do demakijażu (Cena: 8 zł, 200 ml)
- chusteczki do demakijażu (Cena: 5 zł, 25 szt.)

Do kupienia w drogeriach i marketach na terenie całego kraju. Te i inne kosmetyki Corine de Farme znajdziesz również za pośrednictwem serwisu Radar.pl.

Uriko

camin87

camin87 | | Zgłoś

Dzis zakupiłam rozświetlający krem do twarzy, który kosztował 17,75 zł. Przeczytałam o tym kremie dużo pozytywnych opinii i postanowiłam wypróbować na własnej skórze. Ponoć bardzo dobrze nawilża i co najważniejsze w 95% składa sie z naturalnych składników.

gośćioioio

gośćioioio | | Zgłoś

naturalne kosmetyki nie należa do najtanszych, ze wzgeldu na trudniejsze pozyskanie i cene skladnikow, wiec troche mnie te ceny dziwi...

gośćghgn1

gośćghgn1 | | Zgłoś

autor: gośćioioio
naturalne kosmetyki nie należa do najtanszych, ze wzgeldu na trudniejsze pozyskanie i cene skladnikow, wiec troche mnie te ceny dziwi...

Ponieważ kosmetyki tej linii nie mają imponujących składów. Niby zawierają 95% składników pochodzenia naturalnego i wyeliminowano z nich niektóre szkodliwe dodatki, ale jakość ich jest adekwatna do ceny. Producenci często stosują takie chwyty marketingowe, tzn. chwalą się wysoką zawartością składników pochodzenia naturalnego, kiedy w rzeczywistości te 95% stanowi np. gliceryna roślinna (dość powszechna w wielu kosmetykach) a reszta... cóż, z całą pewnością nie powala tak składem jak i działaniem.

gośćabcd

gośćabcd | | Zgłoś

Ja tez stosuję ten krem.Polecam!!!!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja