24 Komentarze

Tagi zabieg kosmetyczny cellulit ujędrnianie masaż wyszczuplanie powiększanie piersi powiększanie pośladków żelazko antycellulitowe VacuElectroColor tens vacupresura

Zabieg: żelazko antycellulitowe

Zbliżający się karnawał to drugi (obok wakacji) moment w roku, kiedy z większym krytycyzmem przyglądamy się swoim sylwetkom. Na diety, czy regularną kampanię poprawiającą wygląd ciała jest zwykle już trochę za późno, jednak jest jeszcze szansa na postawienie kropki nad „i” – wycieczka do gabinetu kosmetycznego.

Jeżeli głównym problemem jest cellulit, a czasu jest niewiele, to warto postawić na działanie skumulowane. Zabieg wykonywany urządzeniem nazywanym potocznie „żelazkiem antycellulitowym” (pompa VacuElectroColor) to właściwe połączenie 3 różnych zabiegów kosmetycznych w jednym: elektrostymulacji Tens, masażu vacum-lipodermologii i chromoterapii. Połączenie tych 3 metod, dzięki jednoczesnemu oddziaływaniu na mięśnie, skórę i układ limfatyczny, pozwala w krótszym czasie uzyskać optymalne efekty.

Zabieg, w zależności od potrzeb, pozwala na niwelowanie cellulitu i tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki oraz wspomaganie wyszczuplania, wzmocnienie tkanki poprawiające elastyczność i jędrność skóry, zapewnia działanie ujędrniające i liftingujące. Odpowiednie zastosowanie aparatury pozwala także na ujędrnienie i powiększenie biustu, poprzez wzmocnienie mięśni podtrzymujących piersi, stymulację ukrwienia, syntezy kolagenu i dotlenienie.

Urządzenie pozwala także na stymulację mięśni Tens, wpływającą na polepszenie ich konturu, działającą pomocniczo przy zakwasach, działającą relaksująco i odprężająco, dając uczucie lekkości a także masaż próżniowy Gua Sha (szybszy przepływ limfy, działanie rozgrzewające), vacupresurę i masaże rozluźniające.

Średnia cena zabiegu to około 3,50 zł za minutę (około 20 minut dla jednej strony ciała), natomiast cena zabiegu powiększającego piersi lub pośladki to około 30 zł.

Więcej informacji na temat działania urządzenia można przeczytać tutaj. Adresy salonów, w których można wykonać zabiegi – tutaj.

Autor: Uriko

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja