3 Komentarze

Tagi zamienniki kosmetyczne zapachy zapachy podobne zamienniki zapachów Le Jardin Max Factor

Zamienniki kosmetyczne: zapachy jak Le Jardin Max Factor

Wiele znanych marek kosmetycznych próbowało swoich sił w tworzeniu perfum, po wielu dziś pozostało tylko wspomnienie. Nawet znany z całkiem niezłych kosmetyków kolorowych Max Factor ma na swoim koncie kilka zapachów, a wśród nich Le Jardin, których twarzą była młoda wówczas Jane Seymour.

Zapach powstał w 1982 roku i dziś jest już niedostępny. W jego nutach głowy znaleźć można było miętę, nuty zielne, estragon, nuty owocowe i bergamotkę, w nutach serca – cyklamen, magnolię, tuberozę, irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalię i różę, a w nutach bazy – drzewo sandałowe, ambrę, piżmo, cywet, mech dębowy i cedr.

Cztery lata później powstała także wersja Le Jardin d `Amour, aldehydowa. Jej nuty głowy to bergamotka, róża, aldehydy, palisander palisander i nuty owocowe, nuta serca: róża, konwalia, irys i ylang-ylang, a nuty bazy: wanilia, piżmo, ylang-ylang, benzoin, ambra, cedr, drzewo sandałowe i bób tonka.

Jedna z czytelniczek, nie mogąc zapomnieć o tej kompozycji, poprosiła nas o pomoc w znalezieniu zapachów podobnych. Oto nasz typy.

Szukasz zamiennika kosmetyku? Pisz na adres:
info@snobka.pl

 

 

Autor: Uriko
JaTaTu

JaTaTu | | Zgłoś

Le Jardin jest do kupienia w perfumeriach internetowych

gość

gość | | Zgłoś

anais anais cacharel

Allie24

Allie24 | | Zgłoś

Le Jardin oraz Le Jardin d'Amour są nadal do kupienia, tyle, że w małych drogeriach,a nie sieciowych! Poszukajcie! Ja pracuję w małej drogerii (Kraków) i regularnie je sprowadzamy, zawsze świeże, do tego w tej samej kompozycji zapachowej można też kupić dezodoranty perfumowane do ciała.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja