6 Komentarzy

Tagi Bella konkurs niezwykłe zawody

Zwykłe – Niezwykłe. Szukasz ciekawego zawodu?

Szukamy nowych możliwości rozwoju, wyzwań. Chcemy, aby nasze życie było ciekawe i ekscytujące. Przedstawiamy Wam dziś  Martę, Agę, Kasię oraz Agnieszkę. Dziewczyny nie poddały się schematom i postanowiły wziąć życie w swoje ręce.

Marta  - miłośniczka samolotów i z wykształcenia mechanik lotniczy. Swoją przygodę z lotnictwem rozpoczęła od pracy w obsłudze naziemnej przy odprawie biletowo-bagażowej. Ukończyła Wydział Mechatroniki Wojskowej Akademii Technicznej oraz Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Aga - urodzona w Trójmieście miłośniczka windsurfingu i kitesurfingu oraz studentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Mistrzyni świata juniorów z 2012 r. w windsurfingu (olimpijska klasa RS:X). Zdobywczyni 9 medali na mistrzostwach świata i Europy w windsurfingu oraz trzeciego miejsca na mistrzostwach świata w kitesurfingu (w konkurencji race) z 2013 r.

Kasia  - autorka grafik zdobiących wiele artykułów szkolnych, twórczyni marki artykułów przeznaczonych do dziecięcych pokoików i projektantka ogrodów. Obecnie projektuje park przy XIX-wiecznym pałacu. Ukończyła Wydział Budowy Maszyn Politechniki Poznańskiej oraz architekturę krajobrazu. Na co dzień pracuje w reklamie, choć gdy była mała chciała zostać prawdziwym piratem.

Agnieszka - pasjonatka ceramiki oraz podróży. Od najmłodszych lat poszukiwała nowych form artystycznej ekspresji, aż w 2012 r. odkryła urok lepienia z gliny. Tworzy zarówno ceramikę użytkową, jak i stricte artystyczną. Od 1 sierpnia prowadzi własną firmę poświęconą ceramice. Obecnie jest w trakcie organizowania swojej pracowni.

Która historia jest najbardziej pasjonująca? Wybierzcie koniecznie swoją faworytkę, ta która zbierze największą ilość głosów zostanie bohaterką reportażu!

Dodatkowy bonus dla Was to konkurs, zapraszamy do zabawy!

Zwykłe Niezwykłe. Szukasz ciekawego zawodu

Autor: Rev
Z.

Z. | | Zgłoś

Na początku pomyślałam, że napisaliście o zbieraczu bawełny, ale potem zobaczyłam, że to po prostu kiepska reklama podpasek... Masakra.

gość

gość | | Zgłoś

Byłam ostatnio na kilku rozmowach o pracę i też mam skojarzenia bawełniane - z XIX-wieczną plantacją bawełny, gdzie pracują niewolnicy. Może o to chodzi z grafiką? ;)

gość

gość | | Zgłoś

" Ale o sso chodzi...?"

gość

gość | | Zgłoś

Czyli jeśli ktoś robi to, co lubi, to ma większą szansę na zarabianie fajnych pieniędzy. Ważne jest rozwijanie zainteresowania, bo nie ma kariery, jeśli studia kogoś nie pasjonują. Moi znajomi pokończyli studia i powyjeżdżali, robią zupełnie coś innego.

gość

gość | | Zgłoś

autor: gość
Byłam ostatnio na kilku rozmowach o pracę i też mam skojarzenia bawełniane - z XIX-wieczną plantacją bawełny, gdzie pracują niewolnicy. Może o to chodzi z grafiką? ;)
:) Dziękuję za wprawienie mnie w lepszy nastrój. Pójdę do pracy i będę widziała bawełniane pola;)

s_biela

s_biela | | Zgłoś

Agnieszka!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja