2 Komentarze

Tagi porady krem krem do stóp pielęgnacja uroda pielęgnacja urody

4 kosmetyczne dziwactwa, które mimo wszystko warto przetestować!

Caroline M. Murray jest nowojorską pisarką i dziennikarką. Publikuje w takich magazynach jak Marie Claire czy Allure. Niedawno, w jednym z felietonów napisała o czterech produktach do pielęgnacji urody, które są dziwaczne, ale mimo wszystko warto je przetestować, nawet jeśli początkowo nie wzbudzają zaufania. Oto one:

Poprzednie Zdjęcie 1/5 Następne

Pęseta Lindo Twist-N-Roll

Pęseta Lindo Twist-N-Roll

Idealna dla właścicielek wrażliwej skóry. Zastępuje usuwanie włosków z twarzy za pomocą wosku. Do tego celu służy metalowa część pęsety, która działa jak magnes.

 

Choć wygląda na bardzo dziwny przyrząd, świetnie działa. Minus jest tylko jeden. Nie robi tego bezboleśnie.

gość

gość | | Zgłoś

kurde, z tym telefonem to jest prawda, miałam na policzku zawsze kilka małych wyprysków, myślałam, że to jakaś miejscowa infekcja, nic nie dawało skutku, w końcu zaczęłam z zupełnie innych przyczyn używać zestawu słuchawkowego i chore miejsce zaleczyło sie samo. nie wiem, czy szmatka działa, ale zestaw słuchawkowy rzadzi :)

m

m | | Zgłoś

jak nakładam oleje na włosy na noc, to zawsze na poduszkę kładę ręcznik, ewentualnie śpię na poszewce, gdy wiem, że zmienię wieczorem pościel :)

gość

gość | | Zgłoś

Ja nie wiem jak wy trzymacie telefony, ale ja dotykam tylko ucha, a co do bakterii, to telefon mogę wyczyścić odkarzaczem czy preparatem do czyszczenia z tych co mam w domu i efekt będzie identyczny. po co mi szmatka za 2 $ na jeden raz? chyba, że jest wielorazowa, ale to by było trochę bez sensu.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja