4 Komentarze

Tagi uroda triki urodowe makijaż New York Fashion Week Nowojorski Tydzień Mody

6 trików urodowych zza kulis NYFW

Jak uzyskać efekt matowej skóry, a jak delikatnie rozmazanego makijażu oczu? Jak ułatwić sobie stworzenie akwarelowego manicuru? Odpowiedzi na te i inne pytania najlepiej szukać na wybiegach, a konkretniej – za kulisami pokazów.

Prezentacje kolekcji odbywające się w ramach każdego tygodnia mody, nie tylko tego w Nowym Jorku, to doskonała okazja i do przyjrzenia się nowym trendom, i poznania trików urodowych najlepszych w branży wizażystów, manicurzystów oraz stylistów fryzur. Oto kilka wskazówek zza kulis minionego New York Fashion Week'u. Zobacz też: 10 trendów urodowych z New York Fashion Week

Poprzednie Zdjęcie 1/7 Następne

Akwarelowy manicure dzięki lakierowi nawierzchniowemu

Akwarelowy manicure dzięki lakierowi nawierzchniowemu

Jednym z panujących na wybiegach trendów w stylizacji paznokci był akwarelowy manicure. Jego wykonanie to jednak wyższa szkoła jazdy.

 

Na szczęście, jak podpowiada manicurzystka Michelle Saunders przygotowująca modelki do pokazu Rebeki Minkoff, otrzymanie tak abstrakcyjnego efektu można sobie ułatwić. Wystarczy  nałozyć lakier nawierzchniowy wcześniej niż zwykle, a więc natychmiast po malowaniu i przed wyschnięciem nałożonych na paznokcie kolorów.

nuśka

nuśka | | Zgłoś

nie nawilżanie twarzy? co to za idiotyzm przecież na takiej skórze jeszcze szybciej twarz zacznie się świecić... kto to redaguje?

gość

gość | | Zgłoś

a to faktycznie oszałamiające "triki"......

gość

gość | | Zgłoś

Brak odpowiedniego nawilżenia twarzy sprawi, że makijaż będzie dużo mniej trwały, podkreśli suche skórki, a twarz może przetłuszczać się bardziej np. w strefie T. Bardzo dziwna rada z serii rad w stylu "masz przetłuszczającą się cerę więc wysuszaj ją i matuj ile wlezie". Myślę, że po prostu warto wtedy użyć nawilżającego, ale matującego kremu o lekkiej formule i dać mu chwilę, żeby dobrze się wchłonął.

gość

gość | | Zgłoś

Błaźnicie się pisząc o takich "poradach".


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja