34 Komentarze

Tagi Alterna Bamboo Smooth pielęgnacja włosów kosmetyki naturalne olejek Kendi szampon odżywka do włosów mgiełka do włosów olejek do włosów

Bamboo Smooth Alterna

Bamboo Smooth Alterna

Kolejną marką, która dedykowała całą linię swoich kosmetyków bardzo „modnemu” ostatnio bambusowi jest Alterna. W jej ofercie znalazły się cztery kosmetyki do pielęgnacji włosów: szampon, odżywka, mgiełka i olejek, które wzmacniają, wygładzają i minimalizują tendencję włosów do puszenia się.

Kluczowym składnikiem jest w nich olejek Kendi, będący kombinacją naturalnych substancji, które odżywiają i wzmacniają nawet najbardziej zniszczone włosy, eliminują elektryzowanie się, chronią przed rozdwajaniem i łamaniem a także minimalizują wypłukiwanie się koloru z włosów. Ponadto odżywiają, dodają blasku, pomagają układać włosy i chronią je przed promieniami UV i ciepłem. Ciekawostką jest zapach kosmetyków Bamboo Smooth, złożony z nut cytrusów, lilii, frezji, orchidei oraz piżma.

W kosmetykach nie zawarto parabenów, glutenu, ftalanów, olejów mineralnych, parafiny, DEA, TEA ani PABA. Seria jest eko-certyfikowana.

Ceny:
Bamboo szampon – 89 zł (250 ml)
Bamboo odżywka – 89 zł (250 ml)
Bamboo Kendi Oil – 98 zł (50 ml)
Bamboo Oil Dry Mist – 98 zł (125 ml)

Do kupienia w autoryzowanych salonach na całym świecie.

Autor: Uriko
HOLDMYHAND

HOLDMYHAND | | Zgłoś

smooth - ten od Jacksona? oO


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja