1 Komentarz

Tagi Wrocław Fashion Meeting Stylowy Wrocław i Fashion.WP.pl

Czwarta edycja Wrocław Fashion Meeting

7 i 8 czerwca, w nowoczesnym wnętrzu Stadionu Wrocław, odbędą się największe targi Dolnego Śląska. To już czwarta edycja Wrocław Fashion Meeting. Polscy projektanci i znane marki zaprezentują autorskie kolekcje na sezony letni i jesienno-zimowy. Do Wrocławia zjedzie się kilkudziesięciu wystawców i twórców mody z całej Polski, nazwiska dobrze znane szerokiej publiczności, jak i debiutanci, różnorodność propozycji jest więc gwarantowana.

Wrocław Fashion Meeting to doskonała okazja, by zrobić przegląd najbardziej aktualnych trendów i uzupełnić garderobę o autorskie ubrania, buty, dodatki i biżuterię. Przez cały weekend do dyspozycji odwiedzających będą nie tylko stoiska z modą, ale również styliści i eksperci od urody, którzy służyć będą poradą w kwestiach makijażu i zabiegów pielęgnacyjnych.

Obok kolekcji damskich i męskich, na wybiegu pojawią się również propozycje dziecięce. W „Strefie Kids Fashion” będzie można kupić ubrania, obuwie oraz ręcznie robione akcesoria i zabawki dla najmłodszych. A ponieważ nie samą modą człowiek żyje, organizatorzy zadbali o doznania kulinarne. W „Strefie modnych smaków” pojawią się specjały z całego świata.

Jedną z atrakcji wrocławskiej imprezy jest rozstrzygnięcie czwartej edycji konkursu stylizacyjnego „Stylowy Wrocław i Fashion.WP.pl”, którego partnerem jest Wirtualna Polska. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

te zdjęcia to chyba sprzed 10 lat...


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja