1 Komentarz

Tagi Aniołki Victoria's Secret Karlie Kloss

Doutzen Kroes, Karlie Kloss i Lindsay Ellingson opuszczają Victoria's Secret

Szeregi Aniołków topnieją. Karlie Kloss zdejmuje skrzydła, bo zaczyna studia na nowojorskim NYU, Doutzen Kroes dostała inne lukratywne propozycje w Europie, a  Lindsay Ellingson chce sama projektować bieliznę.Trzy aniołki w tydzień? Smutny wynik. A ma być jeszcze gorzej.

Gdy Miranda Kerr zrezygnowała z kontraktu z Victoria's Secret zaczęto mówić, że praca Aniołka jest zbyt wymagająca, a firma wymaga dyspozycyjności i wyłączności, na które niewiele modelek chce przystać. Ale dla najseksowniejszych ciał świata najważniejszym argumentem pozostają gaże.

Podobno VS płaci coraz gorzej, więc nie opłaca się rezygnować z innych zleceń na rzecz pracy z gigantem. Z drugiej strony osiem z dziesięciu najbogatszych modelek świata to te, które zarobiły na noszeniu skrzydełek.

VS może mieć poważny problem ze znalezieniem następczyń odchodzących Aniołków. Bo nie każda dziewczyna, choćby nie wiadomo jak piękna i zgrabna, może być gwiazdą VS. Szefowie marki zakładają, że ich modelki muszą być lubiane przez kobiety. Dlatego m.in. do Aniołków nie należy Kate Upton, która lubi pozować nago i wygląda tak, że każda dziewczyna boi się, że jej facet na widok takich kształtów straciłby głowę.

A może po prostu czasy Aniołków nareszcie trochę mijają? Mimo że wciąż mają miliony followersów na Instagramie, a pokaz VS to największy show świata mody, supermodelki wolą ambitniejsze zadania niż paradowanie w bieliźnie, a ludzie, którzy naprawdę interesują się pokazami, VS za modę nie uważają.

Autor: Anna Konieczyńska
Lo

Lo | | Zgłoś

Nigdy nie zrozumiem tej popularności pokazów VS. Odwodnione, wychudzone dziewczyny, które i tak normalnie są przecież szczupłe w brzydkich, kiczowatych i żałosnych strojach. Do tego sztuczna opalenizna i makijaż na ciele, który nadaje brzydki, trupi poblask skórze. Nie dziwię im się, że rezygnują, też bym dała spokój, jakby mi przestali płacić grube milijony za takie wydurnianie się.
Fenomen VS - weź ładną, zgrabną dziewczynę i zrób z niej maszkarona. To dziwne, bo w kampaniach innych firm te dziewczyny zwykle prezentują się 100x lepiej.

gość

gość | | Zgłoś

Zasmialam sie przez ten argument o kate upton.widzieliscie ja bez fotoszopa?


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja