2 Komentarze

Tagi moda dziecięca Marks & Spencer Shwop Boutique Alesha Dixon

Dziecięce ciuszki od matek celebrytek

Piosenkarka Alesha Dixon, mama kilkumiesięcznej Azury, postanowiła wesprzeć matki, które wychowują dzieci w trudnych warunkach. Połączyła siły z Marks & Spencer i fundacją Oxfam, by uruchomić tymczasowy sklep Shwop Boutique z dziecięcymi ciuszkami od ikon stylu i matek celebrytek.

Shwop Boutique uruchomiono w Londynie na trzy dni. Od 6 do 8 marca dostępnych było w butiku ponad 2 tys. ubranek, w cenie od 99 pensów do 50 funtów. Jak podaje „Daily Mail”, akcję wspomogły swoimi podarkami m.in. Rachel Weisz, Rochelle Humes, Peaches Geldof, Abbey Clancy, Zoe Ball, Fay Ripley, Penny Lancaster, Jo Wiley, Mel C, Tess Daly i Sara Cox.

Projekt wsparła także udzielająca się charytatywnie brytyjska aktorka Joanna Lumley, która przekonuje, że przechowywanie nienoszonych ubrań na tyle szafy, zamiast przekazywanie im potrzebującym, szkodzi środowisku. - Nasze dzieci rosną tak szybko, że ubrania kupione tydzień temu są często zbyt małe, aby być ponownie noszone – powiedziała redakcji „Daily Mail”.

Brytyjska sieć Marks & Spencer ideę shwoppingu realizuje od kilku lat. Klienci przynoszą niepotrzebną im odzież, a że zrobili w swojej garderobie trochę miejsca, kupują coś nowego. Zyskują na tym więc wszyscy – ci, którzy pozbywają się starych rzeczy, współpracująca z M&S fundacja Oxfam oraz ludzie ubożsi, którzy zaopatrują się w ubrania z drugiej ręki.

Dziecięce ubranka od gwiazd to jeden z ciekawszych pomysłów wypromowania idei shwoppingu. Wprawdzie Shwop Boutique otwarto tylko na trzy dni, ale był świetnym prezentem z okazji Dnia Kobiet, szczególnie dla matek, które na co dzień nie mogą sobie pozwolić na ciuszki od wiodących projektantów.

Skorzystałybyście z oferty butiku z ciuszkami od matek celebrytek? A może uważacie, że z ubrankami dla dzieci nie ma co przesadzać i lepiej poprzestać na produktach z tańszych sklepów i nie patrzeć na marki?

Autor: Margaret
kkatarzyna

kkatarzyna | | Zgłoś

Shwopping to połączenie shopping i swapping. Czyli zakupy i wymiana.

gość

gość | | Zgłoś

Jeden z lepszych pomysłów o jakich słyszałam.
Gratulacje!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja