4 Komentarze

Tagi B12 Pure Energy Booster Reviv Wellness witamina B12 SPA

Energetyczne iniekcje w SPA. Znak czasów?

Życie w pośpiechu i w stresie nie służy naszemu zdrowiu, a już na pewno nie samopoczuciu. Kiedy ciało domaga się odpoczynku, nadchodzi pora na nabranie oddechu. A przynajmniej powinna, bo w praktyce wygląda to zgoła inaczej. Przemęczenie skłania do poszukiwania różnych rozwiązań: weekendu w SPA, używek, a czasami pozostaje po prostu praca ponad siły. Eksperci z amerykańskich gabinetów odnowy biologicznej znaleźli na to sposób. Swoim klientom oferują zastrzyki z witaminą B12.

Masaże, maseczki, iniekcje – oferta ośrodków SPA staje się coraz bogatsza. Klinika Reviv Wellness wszelkie swoje doniesienia o nowościach i akcjach ilustruje zdjęciami kroplówek. Wśród jej usług dominują bowiem najrozmaitsze iniekcje: odmładzające, odtruwające organizm, poprawiające metabolizm i zwiększające poziom energii. Wspomniane wcześniej B12 Pure Energy Booster podaje klientom od 2012 roku. Niedawno, dzięki ogromnemu zainteresowaniu, klinika prowadzi swoje oddziały także w Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na energetyczne zastrzyki rośnie.

B12 Pure Energy Booster, w USA podawane w cenie 29 dolarów, a Wielkiej Brytanii – 29 funtów, to – dosłownie – zastrzyk energii. Procedurę proponuje się przede wszystkim osobom z niedoborem witaminy B12, które skarżą się na przewlekłe zmęczenie oraz niską wydajność. Sama iniekcja, poprzedzona badaniami serca i nerek, promowana jest jako sposób na wzmocnienie układu odpornościowego, regulację snu, nastroju i apetytu, a przede wszystkim – dostarczenie sobie energii niezbędnej do podejmowania kolejnych wyzwań.

Przyjęło się, że zastrzyki z witaminą B12 powinno się podawać tylko na wyraźne zalecenie lekarza. Wśród pracowników ośrodków odnowy biologicznej pokutuje przekonanie, że witamina ta – jako rozpuszczalna w wodzie – jest bardzo bezpieczna. Sporadycznie, u osób na nią uczulonych, wywołuje jedynie uczucie niepokoju i reakcje alergiczne: biegunkę, wysypkę, obrzęk, choć na świecie odnotowano także rzadkie przypadki wstrząsu anafilaktycznego.

Klinika Reviv Wellness nie jest oczywiście jedynym ośrodkiem, który przemęczenie klientów leczy zastrzykami. Podobne iniekcje oferuje np. centrum Optima Health & Wellness z Kalifornii. Od kilku lat, z myślą o przepracowanych (i skacowanych) klientach, witaminowe koktajle podaje dożylnie także ośrodek EF Medispa z Londynu.

Długoterminowe skutki częstych iniekcji są niestety nieznane. Jeśli ktoś obawia się ryzyka, pozostają mu sprawdzone sposoby: wydłużenie snu do siedmiu-ośmiu godzin i zmiana diety. Gdy jednak brakuje na to czasu, może warto pomyśleć o tym, by nieco zwolnić.

Zobacz też: Coraz mniej kobiet kupuje kosmetyki, teraz modne są zabiegi
Zobacz też: Czy fitness nocą to dobry pomysł?

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

WAŻNE! Ilona Różalska ostrzega: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu!
((((youtube.com/watch?v=WjighsDPiIU)))

Olha

Olha | | Zgłoś

B12 Pure Energy Booster, w USA podawane w cenie 29 dolarów, a Wielkiej Brytanii – 29 funtów, a w Polsce w promocyjnej cenie 540 zł

gość

gość | | Zgłoś

Super, ze promujecie cos co moze zaszkodzic! Nadmiar vit b12 odklada sie w nerkach i watrobie, powodujac nieodwracalne zmiany. Kiedys arszenik i olow byl w modzie, czy snobka bedzie promowac rowniez te naturalne skladniki?

gość

gość | | Zgłoś

To zadanie dla prawdziwych FANÓW PRZESTRZENI!! Nie wiesz ocb, znajdź nas na YouTube!!!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja