3 Komentarze

Tagi Gucci Frida Giannini Patrizio di Marco Kering Francois-Henri Pinault nowy projektant Gucci projektantka Gucci odchodzi

Główna projektantka Gucci odchodzi

W świecie wielkiej mody zwolniło się kolejne prestiżowe stanowisko. Frida Giannini opuszcza fotel dyrektora kreatywnego domu mody Gucci. Razem z nią odchodzi dyrektor generalny marki – Patrizio di Marco, prywatnie partner projektantki i ojciec jej dziecka. Giannini rozstanie się z firmą pod koniec lutego, po prezentacji swojej jesiennej kolekcji na mediolańskim tygodniu mody. Właściciel marki Gucci, koncern Kering, milczy w kwestii obsadzenia stanowiska. W branżowych plotkach najczęściej padają nazwiska Riccardo Tisci i Joseph Altuzarra.

Frida Giannini związana jest z domem Gucci od 2002 roku. Od 2006 jest dyrektorem kreatywnym. Przejmowała pałeczkę po Tomie Fordzie, co od początku było niezwykle trudnym zadaniem. Mimo iż projektantka bardzo starała się kontynuować dzieło i wielki sukces swojego poprzednika, Gucci w ostatnich latach notowała regularne i spore spadki sprzedaży. Choć szef koncernu, Francois-Henri Pinault podkreśla, że za zmianami na kluczowych stanowiskach nie stoją zmiany strategii i nowy zespół będzie kontynuował działania swoich poprzedników, czekają nas emocjonujące pokazy nowych kolekcji Gucci pod nowym przewodnictwem.

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

Mozecie cos zrobic z reklama po lewej stronie? Nie jestem w stanie przeczytac zadnego artykulu!

gość

gość | | Zgłoś

Nie jest tak, że masz nadwagę, bo jesz za dużo!
Masz nadwagę, bo jesz za mało!
To prawda. Jesz za mało czegoś, co jest dla ciała podstawową potrzebą. Twojemu ciału brak czegoś, co potrzebne jest, żeby mogło być silne i zdrowe-podstawowych substancji odżywczych.
TERAZ I TY MASZ SZANSĘ UZYSKAĆ IDEALNĄ FIGURĘ I CIESZYĆ SIĘ NiĄ TAK DŁUGO JAK ZECHCESZ!
Zyskasz w ten sposób piękną sylwetkę, doskonałą kondycję, świetne samopoczucie, zwiększoną odporność na wiele chorób.
Osiągniesz to stosując nasz program dostosowany indywidualnie do Twojej sylwetki i Twojego stylu życia, który działa na poziomie komórkowym i prowadzi do szybkiej regeneracji organizmu i likwidacji czynników, które spowodowały nadwagę.
Odwiedź stronę - idealnafigura.com/gberes

OknaOkiennice

OknaOkiennice | | Zgłoś

To była świetna projektantka, szkoda że odchodzi.

k2

k2 | | Zgłoś

juz wyslałam CV :D


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja