3 Komentarze

Tagi Sex in the City Sex and the City Seks w wielkim mieście woda perfumowana perfumy zapachy

Hit czy kit: zapachy Sex in the City

Serial Seks w wielkim mieście robił furorę ładny kawałek czasu temu, jednak gdy jego bohaterki zostały nadgryzione zębem czasu, ustatkowały się, zostały żonami i matkami, straciły nieco na atrakcyjności dla fashionistek, których średnia wieku oscyluje dziś w granicach 20 lat.

Pewnie nie wspominalibyśmy o tym, gdyby nie fakt, że zamiast zejść na boczny tor i powoli popaść w zapomnienie, w sprzedaży pojawiły się ostatnio wody perfumowane Sex in the City (oryginalny tytuł serialu to Sex and the City!) w zupełnie nowych flakonach. Nowinkę znaleźć możecie m.in. w drogeriach Hebe http://www.drogeriahebe.pl/sklepy/. Nieco kiczowate, wielkie butle (100 ml), które przypominały latające spodki, zastąpiono prostszymi i bardziej eleganckimi flakonikami (60 ml). Kompozycji do wyboru było naprawdę dużo, w  tym kilka męskich. Nie sposób przytoczyć ich nuty (o ile ktoś w ogóle podjął się ich oznaczenia), przykładowo Lust inspirowany postacią Samanthy był kwiatowo-owocowy (recenzja TUTAJ), a Love pachniał konwaliami (recenzja TUTAJ).

Jedno jest pewne, żadna z bohaterek, wielbiąc najdroższe marki i otaczając się tylko tworami wiodących projektantów, nie skusiłaby się na żaden tych zapachów. Ale może Wam się zdarzyło i możecie powiedzieć o nich coś więcej?

Autor: Uriko
gość

gość | | Zgłoś

Midnight to bardzo ładny zapach wcale nie jest kiczowaty. A i te perfumy sa bardzo trwale.

gość

gość | | Zgłoś

Kupiłam 3 na raz, bo tanie, bez wąchania - wszsytkie oddałam teściowej, teraz jak z nią jadę autem to porzygać się można...

lala:)

lala:) | | Zgłoś

ja posiadam LOVE i jestem bardzo zadowolona, pachnie ładnie a zapach bardzo długo się utrzymuję. polecam wypróbować :)

gość

gość | | Zgłoś

Kupiłam te perfumy spodobały mi się ich zapach. Jak się nimi popryskałam to było przepięknie nawet można powiedzieć że te perfumy miały swoje dwie strony bo ja raczej jestem szarą myszką a wtedy tak nie było chociaż jednak jak teraz o tym myślę to że jest bardzo fajna zapach nie do pobicia śliczny a nawet ślicznych facetów przyciąga


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja