1 Komentarz

Tagi Calvin Klein Calvin Klein Jeans Kendall Jenner mycalvins

Kendal Jenner twarzą linii Calvin Klein Jeans

Calvin Klein stawia na gwiazdy społecznościówek. Po reklamującym bieliznę Justinie Bieberze projektant zaangażował jedną z przedstawicielek klanu Kardashian. Kendall Jenner, o czym spekulowano od co najmniej kilku miesięcy, została nową twarzą kampanii Calvin Klein Jeans.

Kendall Jenner, gwiazda najnowszej kampanii #mycalvins Denim Series, swój kontrakt wywalczyła częściowo na Instagramie, wrzucając zdjęcia z hashtagiem #mycalvins. W czwartek okazało się, że marka doceniła jej starania – Kendall Jenner została nową ambasadorką linii Calvin Klein Jeans. Celebrytka reklamuje m.in. dresowe spodnie i szorty, bluzki crop top, dżinsy, ogrodniczki oraz denimową kurtkę i kamizelkę.

W kampanii towarzyszy jej Simon Nessman, ale jak to ostatnio bywa, całą uwagę skupiła na sobie młoda Jennerka. - Bycie modelką Calvina Kleina jest czymś, o czym zawsze marzyłam. To niesamowite podążać śladem takich modelek, jak Kate Moss, Christy Turlington czy Lara Stone – mówi Kendall Jenner.

Czy marka dobrze robi, rezygnując z supermodelek i zastępując je gwiazdami społecznościówek? Jeśli jej grupą docelową mają stać się wyłącznie nastolatki lub ostatecznie ciut starsze dziewczyny, dlaczego nie. Obawiamy się jednak, że nie wszystkich zachwycają Justin Bieber i Kendall Jenner, ale skoro nawet Vogue zaprosił ich do wspólnej sesji, może się mylimy?

Fot. Alasdair McLellan

Zobacz też: Modelka plus size w kampanii Calvin Klein. Kolejny „przełom”?
Zobacz też: Dlaczego Kendall Jenner została twarzą Estée Lauder (czyli ile na niej zarobią)

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

Kolejna osoba, która tak naprawdę niewiele osiągnęła, a którą się promuje... Siostra znanej siostry... No luz... Ładne buty ma przynajmniej. Myślę, że podobne trafic można na Eobuwie.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja