0 Komentarzy

Tagi Konkurs Defilada Gwiazd Golden Rose kosmetyki makijaże makijaże gwiazd

Konkurs: Defilada Gwiazd z Golden Rose

Wiemy, że nie brakuje wśród Was fanek makijażu, również takich bardzo intensywnie praktykujących. Jeżeli przy okazji upiększania się na co dzień, macie ochotę pochwalić się swoimi pracami, możecie przy tym zgarnąć kilka fajnych kosmetyków.

W jaki sposób? Z okazji 10 jubileuszu marki Golden Rose w Polsce ogłoszono akcję pod tytułem Defilada Gwiazd. W czasie jej trwania, w ciągu 10 tygodni zabawy internautki będą nagradzane za najciekawsze makijaże inspirowane stylem 10 wybranych celebrytek. Wszystko, co należy zrobić to przygotować stylizację, której motywem przewodnim będzie makijaż noszony przez ikony stylu i mody.

Udział w zabawie będą mogły zgłosić wszystkie internautki, które przygotują makijaż wybranej w danym tygodniu celebrytki i opublikują go na własnym blogu, stronie internetowej, profilu facebookowym lub innym portalu społecznościowym. Zgłoszenia będzie można przesyłać za pośrednictwem aplikacji na profilu Golden Rose.

Co tydzień jury będzie wyłaniało najlepsze stylizacje, nagradzając je wyjątkowymi zestawami kosmetyków. Na najciekawsze prace czeka aż 120 zestawów kosmetyków. 10 z nich zostanie wybranych przez redakcję portalu Urodaizdrowie.pl.

Więcej szczegółów na temat akcji TUTAJ.

Autor: Uriko

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja