2 Komentarze

Tagi pielęgnacja skóry latem koreańska pielęgnacja koreańskie rytuały urodowe pielęgnacja skóry porada

Koreańskie rytuały urodowe na lato

Przejście z jednego sezonu w drugi nierzadko odbija się na kondycji skóry. Co więcej, według niektórych badań 80 proc. uszkodzeń skóry powstaje właśnie latem. To zdecydowanie wystarczająco dobry powód, by rutynową pielęgnację dostosować do zmieniających się warunków pogodowych. Upały, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach i zanieczyszczenia potrafią skutecznie zniweczyć wcześniejsze starania o zdrową, promienną cerę. Jak zapobiec negatywnym skutkom nadmiernej ekspozycji na słońce i gorących dni? Oto pięć urodowych rytuałów z Korei.

Zobacz też: Jak bezpiecznie się opalić?
Zobacz też: Woda gazowana jest niezdrowa? To mit!

Poprzednie Zdjęcie 1/6 Następne

Nawilżanie na całego ciała

Nawilżanie na całego ciała

Pot i ciepło działają na skórę odwadniająco. W wyniku upałów i przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach traci ona znacznie więcej wody. Pocąc się można odnieść wrażenie, że skóra jest nawilżona bardziej niż kiedykolwiek indziej, ale to tylko pozory. O wiele lepiej będzie ona wyglądać i reagować na wysokie temperatury, jeżeli zadbamy o optymalny poziom nawilżenia. Latem warto postawić na kosmetyki, które nie obciążają skóry, np. lekkie serum z kwasem hialuronowym.

gość

gość | | Zgłoś

no tak,dbanie o siebie wymyslanie,a do pracy kto pojdzie,dziecmi kto sie zajmie,domek posprzata,noi te dodatkowe obowiazki zwiazane z domem i nie tylko,najwazniejsze mlodym byc,kochanym byc , pieknym i bogatym ,pomarzyc mozna i trzeba

gość

gość | | Zgłoś

Nawilżanie na całego ciała ??????
Piękny nagłówek


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja