4 Komentarze

Tagi Kosmetyczna Agentka nowości kosmetyczne kosmetyki akcesoria do pielęgnacji ciała higiena jamy ustnej pielęgnacja włosów oczyszczanie skóry

Kosmetyczna Agentka: sprytne kosmetyki i akcesoria

Czasami aż trudno uwierzyć jak wiele zmieniło się w świecie kosmetyków przez ostatnie lata. Postęp w dziedzinie zastosowania nowych substancji aktywnych jest oczywisty, ale jeśli przyjrzycie się temu, co znaleźć można na drogeryjnych półkach to zaskakiwać może również forma niektórych preparatów i akcesoriów. Jedne uznać można za genialne ułatwienie życia, inne – za totalne niewypały. My pokażemy Wam tylko kilka rzeczy, o których jeszcze kilka lat temu nikt nawet nie śnił, ale Wy z pewnością znacie ich więcej. Piszcie o nich w komentarzach!

Poprzednie Zdjęcie 1/11 Następne

Glov Hydro Demaquillage

Glov Hydro Demaquillage

To rękawica do oczyszczania skóry - usunie nawet najmocniejszy makijaż wyłącznie za pomocą wody. Jej tajemnicą jest włókno, z którego jest wykonana - 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Nie narusza więc naturalnej bariery hydrolipidowej i jest alternatywą dla osób, których skóra reaguje alergicznie na różne kosmetyki. Do wyboru są dwa warianty: GLOV Comfort (Cena: 49,90 zł) - zaopatrzony w system czterech rogów dla zmycia nawet mocnego,   profesjonalnego make-upu i GLOV on-the-go (Cena: 39,90 zł) - ma postać niewielkiej rękawiczki do torebki czy bagażu podręcznego, pozwala na szybkie odświeżenie skóry w podróży czy też poprawienie makijażu w ciągu dnia.

gość

gość | | Zgłoś

Ściereczki do demakijażu z mikrofazy można kupić za 1/10 tej ceny. Tanie szczoteczki do zębów, których nie szkoda wyrzucić to też chyba nie wynalazek tego roku? Ja i tak zawsze biorę ze sobą elektryczną :). A z suchych szamponów na rynek weszły Batiste i kosztują kilkanaście zł, może i ten REF jest niezły, nie znam, ale za tę cenę musiałby jeszcze stepować.

gość

gość | | Zgłoś

W tych produktach z olejem arganowym tego skladnika jest 0.001 %...

gość

gość | | Zgłoś

Maska do rąk L'biotica to fajny wynalazek!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja