2 Komentarze

Tagi Kosmetyczna Agentka nowości kosmetyczne pielęgnacja ciała pielęgnacja włosów makijaż

Kosmetyczna Agentka: zaproszenie dla wiosny

Miłośniczki sportów zimowych z pewnością liczą na to, że zima jeszcze wróci i pokaże na co ją stać. Wszyscy pozostali coraz intensywniej rozglądają się za wiosną. Jej pojawienie się można nieco przyspieszyć, szczególnie we własnej łazience, czy na toaletce. To oczywiście kwestia doboru odpowiednich kosmetyków, a co my polecamy? Zobaczcie!

Poprzednie Zdjęcie 1/11 Następne

Yves Rocher, Un Matin au Jardin, konwalia

Yves Rocher, Un Matin au Jardin, konwalia

Konwalie pojawiają się dopiero w maju, ale ich chłodny zapach kojarzy się bardzo wiosennie. Marka Yves Rocher zachęca do wyobrażenia sobie wyłaniających się z liści drobnych kiści białych dzwoneczków, pokrytego rosą ogrodu i mgiełki wiosennej świeżości. Tak pachnie nowa kolekcja, w której znalazły się żel pod prysznic (Cena: 22 zł, 200 ml), mleczko do ciała (Cena: 30 zł, 200 ml), woda toaletowa (Cena: 69 zł, 100 ml), woda toaletowa (Cena: 45 zł, 20 ml).

MIMI465

MIMI465 | | Zgłoś

Ja zawsze po zimie kiedy moja skora jest wysuszona i potrzebuje regeneracji uwielbiam używać maseczek do twarzy. moje ulubione z firmy Dermika sa dostępne w saszetkach wiec mozna wypróbować kilka. Ja uwielbiam wszystkie ale po zimie proponuje te nawilżające albo odżywiające np maseczkę nawilżająca nasycenie - naprawdę super regeneruje skore i nawilża polecam :)

gość

gość | | Zgłoś

a ja z maseczek polecam te z l'Biotici, kolagenową poleciła mi ostatnio sprzedawczyni w aptece, za co serdecznie jej dziękuję!!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja