4 Komentarze

Tagi Sylveco betulina krem do stóp kuracja do stóp poniżej 100 zł

Kuracja do stóp Sylveco

Kuracja do stóp Sylveco

Po ciężkiej jesieni i zimie, po tygodniach przechodzonych w ciepłych, zabudowanych butach nawet najbardziej zadbane stopy wymagają starannego przygotowania do noszenia lekkich sandałów.

Najprawdopodobniej konieczna będzie wizyta u profesjonalistki, ale w domowych warunkach warto przeprowadzić odżywczo - naprawczą kuracje opartą na kremie i bawełnianych skarpetkach. Formułę kremu oparto na dobroczynnych olejkach naturalnych oraz na aktywnych wyciągach z kory brzozy (betulina) i aloesu, które łagodzą podrażnienia, działają przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Krem intensywnie i głęboko nawilża, natłuszcza i zmiękcza zrogowaciały, popękany naskórek stóp oraz likwiduje zgrubienia i odciski.  Bawełniane skarpetki pełnią rolę pomocniczą, intensyfikują działanie preparatu i sprawiają, że aktywne składniki działają dłużej i lepiej wnikają w skórę.

Cena: 20,26 zł (krem 75 ml + skarpetki)

Do kupienia w aptekach, zielarniach oraz sklepach kosmetycznych na terenie całej Polski, także w sklepie internetowym Sylveco.

Kuracja do stóp Sylveco

Autor: Rev
gość345345

gość345345 | | Zgłoś

"Po ciężkiej jesieni i zimie, po tygodniach przechodzonych w ciepłych, zabudowanych butach nawet najbardziej zadbane stopy wymagają starannego przygotowania do noszenia lekkich sandałów."

Jeśli ktoś ma zadbane stopy to po jakiego grzyba ma je jeszcze starannie przygotowywać??? Szkoda słów...

Skarpetka

Skarpetka | | Zgłoś

Tak, wymagają, robię pedicure regularnie, a mimo to przed pierwszym włozeniem sandałów dodatkowo robie maskę i parafinę i głeboki peeling, bo skóra schowana pod skarpetką wymaga super regeneracji.

Manna

Manna | | Zgłoś

Ta kuracja Sylveco jest super! Stopy po użyciu kremu są miękkie i delikatne. Skarpetki w komplecie- świetny pomysł!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja