2 Komentarze

Tagi Levi’s wiosna-lato 2015 dżins jeans San Francisco

Levi's wraca do San Francisco

Na to kim jesteś, wpływa to, skąd pochodzisz, Twoja przeszłość, teraźniejszość i marzenia. Naszą inspiracją na sezon wiosna-lato 2015 jest San Francisco, ponieważ tam zaczęła się nasza historia – tak Jonathan Cheung, Dyrektor Designu Levi’s prezentuje nowe dzieło dżinsowej marki.

Levi’s wraca do korzeni. A ponieważ mowa tu o ponad 140-letniej historii, jest z czego czerpać. Unikatowy klimat kalifornijskich plaż, mgły rozciągające się nad malowniczym horyzontem Ocean Beach, subkultury hipisów i bitników. Nowoczesność zderza się tu z przeszłością, tworząc unikatową jakość i legendę miasta.

Wiosenno-letnia propozycja Levi’s ma ciepłe, naturalne barwy przełamywane bordowymi, czerwonymi, szarymi i niebieskimi akcentami. Znajdziemy tu surferskie pasy w stylu lat sześćdziesiątych, naturalne tkaniny: bawełnę i len, wygodne kroje. Styl, o którym mówi się, że odzwierciedla charakter i za nic ma sztuczne i chwilowe mody. Legendarny Levi’s przekonuje, że ciągle jest legendarny i nadal, od ponad wieku, ubiera idealistów, którzy wierni sobie, nie ulegają masowej przeciętności. 

Zobacz rówież: przegląd denimowych sukienek.

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

levisy to jedne z tych niezniszczalnych i niedefermujacych sie jeansow ale tylko te 99 % bawelna e 2%elastan bez poliestrowych dodatkow.

gość

gość | | Zgłoś

ja mam big stary juz 6lat i sa jak nowki,a tyle razy prane ze hej

Yerba Mate

Yerba Mate | | Zgłoś

A ja mam liść z przodu, jestem Indianinem.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja