2 Komentarze

Tagi Louis Vuitton Louis Vuitton Forbes Forbes dom mody Louis Vuitton Nicolas Ghesquière

Louis Vuitton najcenniejszą marką modową na świecie

Wprawdzie w Chinach torebki Louis Vuitton wydają się być w odwrocie, ale według magazynu Forbes dom mody ma powody do świętowania. Spośród wszystkich modowych brandów na świecie najwyżej w rankingu najcenniejszych marek uplasowało się właśnie Louis Vuitton.

Ranking, a przynajmniej jego czołówkę, zdominowała branża technologiczna. Nie oznacza to jednak, że moda przestaje być dochodowa. Dom mody Louis Vuitton, który na liście 100 najcenniejszych marek na świecie zajął 14. miejsce, wyceniono na 28,1 mld dolarów. Swój sukces zawdzięcza on Nicolasowi Ghesquière. Odkąd objął funkcję dyrektora kreatywnego domu mody, pokazy Louis Vuitton przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.

Sukces Louis Vuitton jest tym większy, że w ścisłej 20-tce królującej w rankingu nie pojawiła się żadna inna marka modowa. Produkty domu mody biją pozostałe luksusowe marki na głowę. W zestawieniu ujęto też inne brandy, ale mimo wysokich dochodów i ogromnej popularności zajęły one dość odległe pozycje – Gucci 42., Hermes 51., Cartier 55., Zara 58., Coach 63., Rolex 65., Prada 74., Chanel 85., Ralph Lauren 89. oraz Target 92.

W rankingu Forbesa wyprzedziła je szwedzka sieciówka H&M, która trafiła na 33. miejsce. Choć Zarze do niej daleko, widać, że szybka moda staje się dla luksusu coraz większym zagrożeniem.

Zobacz też: Michelle Williams w czwartej kampanii dla Louis Vuitton
Zobacz też: Louis Vuitton marką dla sekretarek. Chińczykom przejadło się kultowe log
Zobacz też: Dziurawa torba w limitowanej kolekcji Louis Vuitton. Dom mody świętuje 160-lecie marki

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

może nie Louis ale polski Kazar - dodaj http:

allegro.pl/sandaly-kazar-idealny-stan-zloto-czarne-wygodne-i5386545257.html

gość

gość | | Zgłoś

WAŻNE! Ilona Różalska ostrzega: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu! Zobacz koniecznie na youtube: Wstrząsające proroctwo dla USA - US Embassy, Warsaw


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja