3 Komentarze

Tagi moda z wybiegów punk akcesoria buty torebki biżuteria trendy

Moda z wybiegów: dodatki w stylu punk

Zakończona niedawno wystawa „Punk: Chaos to Couture” w nowojorskim Metropolitan Museum of Arts potwierdza, że punk od dziesięcioleci fascynuje i inspiruje modę. I choć dzisiejsze odwołania do punku bywają kontrowersyjne i mocno odbiegają od założeń nurtu, nadal są wyraźnie widoczne i cieszą się niesłabnącą popularnością.

Nie namawiamy, by od razu inwestować w skórzaną garderobę. Polecamy natomiast dodatki nawiązujące do stylu. Współczesny punk jest mocno glamour. Podstawą jest czarna skóra, którą ozdabiamy ćwiekami, nitami, łańcuchami, ale także dużymi, szlifowanymi kamieniami i efektownymi kryształami. Ostro i odważnie nie stoi w opozycji do kobieco i seksownie. Współczesny punk lubi kontrast i intrygujące połączenia. Na liście zakupów umieszczamy więc: ciężkie buty nabijane nitami, pasującą, skórzaną torebkę i solidną dawkę biżuterii, najlepiej w dużych formatach.   

Ceny: 1. Mako Bags - 330 zł; 2. Biżuteria New Look - 39,99 zł; 3. Biżuteria Unikke Design / SHWRM.pl - 190 zł; 4. Pasek Carry - 29,99 zł; 5. Buty Wojas - 459 zł; 6. Kolczyk I am - 27,90 zł; 7. Naszyknik Six - 64,90 zł; 8. Kolczyki Six - 27,90 zł; 9. Czapka Pakamera.pl - 99 zł; 10. Torebka Marks & Spencer - 199 zł; 11. Buty StylishSelect.com - 499 zł.

Zobacz również inne w tym dziale.

Autor: Wei
Nana.

Nana. | | Zgłoś

Moda na punk powraca co 3 sezony. Mam co do niej mieszane uczucia: z jednej strony ta estetyka bardzo mi się podoba. Z drugiej - znowu na ulicach pojawi się mnóstwo dziewczyn, które punk kojarzą co najwyżej z green dayem.

gość

gość | | Zgłoś

"Z drugiej - znowu na ulicach pojawi się mnóstwo dziewczyn, które punk kojarzą co najwyżej z green dayem." = no to co z tego?

gość

gość | | Zgłoś

autor: Nana.
Moda na punk powraca co 3 sezony. Mam co do niej mieszane uczucia: z jednej strony ta estetyka bardzo mi się podoba. Z drugiej - znowu na ulicach pojawi się mnóstwo dziewczyn, które punk kojarzą co najwyżej z green dayem.

Nom, i na bank będą brały prysznic częściej niż raz w tygodniu. Ech..;)

Mia123

Mia123 | | Zgłoś

Byłam na tej wystawie i sie rozczarowałam. Przede wszystkim - jest niewielka, chyba 5 salek. I nie ma w ogole dodatkow. A moze nie potrafie wystarczająco docenić możliwości obcowania "oko w oko" z projektami haute couture ;)

Co do zdjec wyzej - buty Love Moshino super! I wygladaja na bardzo wygodne. Tylko ta cena...


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja