4 Komentarze

Tagi jak rozpoznać podróbkę podróbki jak rozpoznać podróbkę torebki podróbka Michael Kors tani Michael Kors podróbki repliki torebek

Na tropie podróbek: Jak rozpoznać podróbkę torebki Michael Kors?

Popularność marki Michael Kors (czy, żeby być dokładną, MICHAEL Michael Kors, tańszej linii projektanta) nie maleje, przeciwnie – rośnie. Coraz więcej dziewczyn marzy o własnej torebce Michael Kors, a czasem nawet o kolejnej. Jak nie kupić podróbki?

Jak zwykle, moją pierwszą radą jest spojrzenie na cenę. Ceny oryginalnych torebek znajdziesz choćby na stronie Zalando czy Sarenza. Jeśli ktoś proponuje Ci oferowaną zwykle za 1200 zł torebkę za 600 zł, bądź ostrożna.

Kolejna sprawa – dobre zdjęcia. Żyjemy w czasach, kiedy smartfon ma co trzecia osoba. Nie trzeba wiele, żeby zrobić zdjęcia torebki – duże, wyraźne, doświetlone. Jeśli ofercie w internecie towarzyszą nieduże zdjęcia albo co gorsza, fotki wyglądające na skopiowane ze sklepu internetowego, daruj sobie zakupy.

Trzecia rzecz: jak torebka wygląda? Pierwsza rzecz, która często zwraca uwagę, to logo. Na zdjęciach towarzyszących artykułowi możesz zobaczyć podróbki. Czcionka jest bardzo charakterystyczna – O jest okrągłe. Jeśli tak nie jest, daruj sobie zakupy. Podobnie, jeśli pod literami widać pasek metalu, jeśli litery nie są równo ułożone albo nie są rozmieszczone pośrodku torebki.

Podszewka to kolejny ważny detal. Zwykle jasna pojawia się w torebkach z jasnej skóry, a czarna – w czarnych. Są od tego wyjątki, ale jeśli dopiero uczysz się odróżniać podróbki, lepiej tego się trzymaj. Torebka powinna być logowana, ale zwróć uwagę, czy nie jest zbyt połyskliwa.

Nowe torebki Michael Kors mają też wszywkę z numerem seryjnym – jeśli jej brakuje, a sprzedawca zapewnia, że to niedawny zakup, który musi sprzedać, daruj sobie zakupy. Popatrz też na papierową metkę przyczepioną do torebki – czy zgadza się nazwa modelu i kolor?

To oczywiście tylko podstawowe zasady – niuansów jest o wiele więcej. Jeśli nie masz pewności, czy to, co planujesz kupić, jest oryginalne, napisz do mnie:podrobkowowielkie+kors@gmail.com. Więcej moich poradników znajdziesz na Podróbkowo Wielkie.

Na tropie podróbek: Jak rozpoznać podróbkę torebki Michael Kors

Autor: Bree
Myszowata

Myszowata | | Zgłoś

Jak dla mnie ta marka jest przereklamowana. Są na rynku ciekawsze torebki niż MK.

joasia90

joasia90 | | Zgłoś

potwierdzam, nie rozumiem fenomenu tej marki

gość

gość | | Zgłoś

Ładniejsze sa na rynku torebki niz tej marki.
Nazwisko jeszcze o niczym nie swiadczy.

joasia90

joasia90 | | Zgłoś

Poza tym moda sie zmienia ...a w tym sezonie są modne plecaczki.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja