1 Komentarz

Tagi Net-a-Porter Net-a-Sporter moda sportowa styl sportowy ubrania sportowe trendy

Net-a-Sporter, czyli moda sportowa rośnie w siłę

Odzież sportowa to obecnie jedna z najprężniej działających gałęzi mody. Od kilku sezonów wyraźnie widać, że ubrania sportowe wychodzą z sal gimnastycznych i fitness klubów na ulice. Zjawisko pobłogosławił sam Karl Lagerfeld, który modelki prezentujące kolekcję Chanel ubrał w sportowe adidasy. Chwilę później tego typu buty znalazły się w ofercie marek, które jeszcze kilka lat temu o romans z adidasami za nic w świecie byśmy nie posądziły.

Kobiety zamieniają szpilki na tenisówki, a zamiast jedwabnej sukni wybierają wygodną bluzę. Coraz częściej słychać głosy, że odzież sportowa powtórzy fenomen dżinsu i zapanuje powszechnie, zrównując modę luksusową z masą.

Zapragnęłyśmy wygody i postanowiłyśmy sięgać po nią na co dzień. Styl sportowy wdarł się na salony, staje w szranki z modą wieczorową i coraz pewniej czuje się nawet w sytuacjach dość oficjalnych. Dodatkowo kojarzony jest ze zdrowym trybem życia, a na to również zapanowała moda.

Że rynek jest chłonny i błyskawicznie się rozwija, potwierdza Net-a-Porter. Jeden z największych sklepów internetowych z modą z wysokiej półki otwiera siostrzaną stronę – Net-a-Sporter – miejsce dedykowane modnej modzie w stylu sportowym. Premiera już 9 lipca. 

Autor: Wei
co z tym swiatem

co z tym swiatem | | Zgłoś

no tak dzis juz nie wypada sie przebiec w zwyklej koszulce i spodenkach...jak wszedzie rewia mody....

gość

gość | | Zgłoś

Sportowe ciuchy są dobre na "sportowe okazje". Jak ktoś ma mnóstwo kasy kupuje markowe za 150 zł koszulka albo inne dziwadło. Jak nie, to zakłada zwykłą za 20 i DOBRZE


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja