0 Komentarzy

Tagi Saint Laurent Paris Hedi Slimane kampanie

Nowa kampania Saint Laurent Paris

To niewątpliwie jedna z największych rewolucji w świecie współczesnej mody. Gdy Hedi Slimane przejął stanowisko głównego projektanta domu mody Saint Laurent w środowisku zawrzało. Slimane zaczął swoją nową pracę od wprowadzania drastycznych zmian. Przede wszystkim zmienił nazwę marki, co spotkało się z głośną krytyką. Za nowymi, odmłodzonymi kolekcjami poszły odważne kampanie, do których projektanta zaangażował nietypowych modeli, między innymi BB Kinga, Chucka Berry’ego, Jerry’ego Lee Lewisa, Marilyn Mansona czy Courtney Love.

Nic dziwnego, że publiczność się podzieliła: albo się Slimane popiera i z ciekawością kibicuje jego odważnej rewolucji, albo staje się w opozycji, z niesmakiem przyglądając się jak kreator obchodzi się z długim i imponującym dziedzictwem i tradycją firmy.

Hedi Slimane za nic ma oburzonych i konsekwentnie idzie wyznaczoną i coraz bardziej rozpoznawalną estetyczną drogą. Właśnie zaprezentował wiosenną kampanię. Na czarno-białej sesji oglądamy modeli: Natalie Westling, Nastyę Sten i Jeffa Fribourga. Młodzieńczy bunt i rebelia z domieszką paryskiego szyku triumfują.

Zobacz również film wyreżyserowany przez Slimane dla Saint Laurent.

 

 

Autor: Wei

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja