46 Komentarzy

Tagi plus size SPA dla kobiet plus size ośrodki SPA dla kobiet plus size

Ośrodki SPA dla kobiet plus size. Absurd czy konieczność?

Choć blogerki i modelki plus size poprzez swoją obecność w branży mody i modelingu przekonują, że ich rozmiar nie stoi na przeszkodzie w spełnianiu marzeń, życie pokazuje, że rzeczywistość jest zgoła inna. Okazuje się, że kobiety plus size spotykają się z ograniczonym wyborem nie tylko w sklepach odzieżowych, ale i wtedy, gdy muszą wybierać miejsce wypoczynku. Efekt? Coraz większe zainteresowanie ośrodkami dla osób w większym rozmiarze.

W brytyjskim serwisie rezerwacyjnym SpaSeekers.com pojawiła się specjalna zakładka dla kobiet plus size. W kategorii znalazło się ok. 90 uzdrowisk, które zdaniem doradców serwisu Spa Seekers są najbardziej odpowiednie dla osób o większych rozmiarach. Eksperci postanowili zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na przyjazne kobietom plus size ośrodki SPA, jednocześnie oszczędzając klientkom zadawania wstydliwych pytań na temat potrzebnych im udogodnień.

Lista sporządzona została w oparciu o kilka wytycznych. SpaSeekers.com zidentyfikowało ośrodki,  które mogą się pochwalić takimi udogodnieniami i wyposażeniem, jak większe szlafroki i myjki do twarzy, szersze łóżka do masażu, prywatne szatnie, większe kabiny prysznicowe, krzesła bez podłokietników czy większe rozmiary ręczników kąpielowych. Każdy, bez względu na rozmiar, może czuć się w nich komfortowo, a proces rezerwacji pobytu jest zupełnie bezstresowy.

Czy takie ośrodki, ze specjalnymi udogodnieniami dla kobiet plus size, są naprawdę potrzebne? Według redakcji Female First owszem. Przeciętna Brytyjka nosi ubrania w rozmiarze 16, czyli europejskim 44. Z problemami związanymi z byciem plus size zmaga się więc wiele z nich. Pozostaje jedynie zastanawiać się, czy uzdrowiska z udogodnieniami dla puszystych kobiet motywują do walki z nadwagą i co z ośrodkami, które nie spełniają pożądanych przez kobiety plus size norm

Autor: Margaret
ulala

ulala | | Zgłoś

Kotuś, tak się składa, że ja, kobieta w średnim wieku i średniego wzrostu noszę rozmiar 40/42. Dlaczego? Z dwóch oczywistych powodów: biust i biodra. W talii zawsze zwężam. Dla mnie "kobieta" w rozmiarze 36 cały czas przypomina z figury dziewczynkę, a to nie jest sexi

autor: gość
autor: XL CZYLI 44
autor: asalia
na litość, rozmiar 44 to całkiem normalny, a nie żaden plus; idiotyzmem są te wszystkie rozmiary "0"

DOKŁADNIE !! ABSURDEM I COROBA JEST ROZMIAR XS !! KAŻDA ZDROWA KOBIETA - DOJRZAŁA , NIE MÓWIĘ TU O PODLOTKACH 16 LETNICH , POWINNA MIEĆ 42/44 .
daj spokój- przeciętna kobieta średniego wzrostu w tym rozmiarze jest po prostu gruba; nie obrażaj dojrzałych kobiet, bo nie każda sobie odpuszcza i zadowala się tym, że wygląda jako tako i wystarczy jej, że nie jest bardzo otyła

q

q | | Zgłoś

Ciul[komentarz]autor: gość[tresc]a moze spa dla ryszych[/Ciulu kazdy jest człowiekiem.A ty jak wygladasz? dla mnie głąb kapusciany !!!

Edyta

Edyta | | Zgłoś

autor: lucjan
Jestem mężczyzną i uwielbiam kobiety tzw"puszyste.Mój tata zawsze mawiał,że s przodu deska z tyłu deska to nie kobieta tylko namiastka.Panie puszyste nikt z mężczyzn nie toleruję wychudzonych szczudeł chyba ,że dewianci.Boże jak dobrze się przytulic do serduszka co ma trochę ciałka a nie "drabina z żebrami"Normalne Polskie Kobiety głowa do góry na pohybel anorktyczkom!!!Jak przytulić się do szkieletu?Ciałka Polskim kobietom nie za dużo zachodni maniacy niech mają zachodnie skórki i żebra.Pozdrawiam Polskie puszyste i w normie.Lucjan

Dzięki Lucjan, dobrze że czasem jakiś mężczyzna tu wejdzie i się wypowie :*

Normalna

Normalna | | Zgłoś

Wiec uważają panie, że jak kobieta ma nadwagę, celulit i w przyszłości problemy zdrowotne z sercem czy zatorami żylnymi to znaczy, że są panie po prostu leniwymi, otyłymi babskami, którym się nie chce ruszyć.

autor: XL CZYLI 44
autor: asalia
na litość, rozmiar 44 to całkiem normalny, a nie żaden plus; idiotyzmem są te wszystkie rozmiary "0"

DOKŁADNIE !! ABSURDEM I COROBA JEST ROZMIAR XS !! KAŻDA ZDROWA KOBIETA - DOJRZAŁA , NIE MÓWIĘ TU O PODLOTKACH 16 LETNICH , POWINNA MIEĆ 42/44 .

cc

cc | | Zgłoś

Ale jakie prawdziwe..

autor: gość
autor: Julka Julka
autor: kk
po prostu trzeba mniej żreć!
słabe...

i wulgarne

facet z zarostem

facet z zarostem | | Zgłoś

Uwielbiam Panie plus-size :)

gość

gość | | Zgłoś

Rozmiar 44 to nie koniec świata dużo kobiet taki nosi bez jaj.

np

np | | Zgłoś

Masz problem z zadłużeniem lub windykacją?
Nękają Cię firmy windykacyjne lub komornicy?
Być może twoje zadłużenie już się przedawniło lub popełniono błędy formalno-prawne, które powodują, że nie musisz już spłacać zadłużenia.
Sprawdź całkowicie bezpłatnie, czy musisz jeszcze spłacać swoje zadłużenie.
Całkowicie bezpłatna analiza stanu prawnego i obsługa klientów na terenie całego kraju.

Portal nieplac.org

gość

gość | | Zgłoś

powinni wyróżnić spa dla chudych a reszcie dać spokój

gość

gość | | Zgłoś

Napewno nie będą się stresować obecnością szczuplych i pewniej siadac czy kłaść się przy zabiegach w końcu każda kobieta peagnie byc piekna i nie musi chowac się w domu


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja