0 Komentarzy

Tagi Sabrina Pilewicz Kamila Szczawińska Iza Grzybowska torebki

Polska marka: Kamila Szczawińska w kampanii torebek Sabriny Pilewicz

Sabrina Pilewicz to jedna z największych gwiazd konkursu Fashion Designer Awards. Zwyciężczyni pierwszej edycji w 2009 roku nie daje o sobie zapomnieć. Choć konkurs dotyczył projektowania ubrań, Pilewicz dość szybko postanowiła pójść w stronę dodatków.

Od pierwszej kolekcji minęło już kilka sezonów, ale styl projektantki zasadniczo się nie zmienił. W kolekcji znajdziemy eleganckie torby i torebki, najczęściej wykonane z efektownych skór o egzotycznej fakturze. Proste formaty zdobią lśniące okucia, łańcuszki, metalowe metki z podpisem autorki projektu. Wybór fasonów nie jest szczególnie duży, znacznie dłużej zastanawiać się będziemy, wybierając kolor, paleta jest bowiem mocno rozbudowana.

„Włoska” stylistyka i zdobniczy przepych okazały się trafiać w gusta gwiazd. Z torebką Sabriny Pilewicz pokazały się chyba wszystkie „bywające” na salonach celebrytki. Imponujące grono znanych kobiet regularnie pojawia się na spotkaniach promujących kolekcje. Wrażenie robią też sesje zdjęciowe. Profesjonalne produkcje na międzynarodowym poziomie. Twarzą najnowszej kolekcji została Kamila Szczawińska, a autorką zdjęć jest Iza Grzybowska.

Ceny: od 550 zł za małą torebkę na łańcuszku do 1300 zł 

Autor: Wei

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja