4 Komentarze +1 Zdjęcie

Tagi polska moda polska marka Mally&Co Mally&Co jesień 2015 Sylwia Małczyńska Aleksandra Jarno-Dzik

Polska moda: toskańskie klimaty w jesiennej kolekcji Mally&Co.

Młoda marka Mally&Co. idzie za ciosem i swoją kolekcję skórzanej odzieży poszerza o szorty i sukienki. Jej założycielki, Sylwia Małczyńska i Aleksandra Jarno-Dzik, przenoszą nas do ciepłej Toskanii i stylowych lat 70.

Właścicielki Mally&Co. stawiają, jak dotąd, na produkty z najwyższej półki. W swoich projektach wykorzystują miękkie włoskie skóry i kożuchy. Dla uzyskania pożądanych efektów szycie skórzanych płaszczy i ubrań zlecają najlepszym polskim rzemieślnikom. Dotychczas, działając pod szyldem marki Mally&Co., specjalizowały się w szyciu kożuchów, skórzanych płaszczy i spodni. Kolekcja na jesień 2015 wprowadza do butiku kilka nowości.

Marta Żakowska-Hermanowicz, twarz najnowszej kampanii wizerunkowej, prezentuje zamszowe koszule, tuniki i płaszcze oraz szorty, spodnie, sukienki i kurtki ze skór cielęcych oraz skór łączonych ze stretchem. Inspiracją do stworzenia nowych propozycji był włoski szyk i barwy ciepłej jesieni w Toskanii. Klasyczną czerń połączono z karmelem i bielą. Jesienną kolekcję urozmaica ołówkowa spódnica w cętki.

Zdjęcia do jesiennej kampanii marki Mally&Co. wykonał Jarek Wygoda, za makijaż i fryzurę odpowiadali Adrian Świderski i Adrian Lasota.

Zobacz też: Kreist – nowa marka Krzysztofa Stróżyny
Zobacz też: Polska marka: Joanna Hawrot

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

PIEKNE!! To sie chwali nasze a cudne

gość

gość | | Zgłoś

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5741019

agatka

agatka | | Zgłoś

superrrrrr kolorystyka bardzxo stonowana ale swietna na jesien...kilka rzerczy a mozna stworzyc fajne stylizacje...;-) modelka tez piekna...milego dnia

MartaGirlJ

MartaGirlJ | | Zgłoś

Rewelacyjna sesja, piękna modelka oraz oczywiście kolekcja - efekt świetny!


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja