4 Komentarze

Tagi MAC Primed for Perfection Prep + Prime Vibrancy Eye Prep + Prime Highlighter baza pod makijaż rozświetlacz cienie pod oczami

Primed for Perfection MAC

Primed for Perfection MAC

Prawidłowe stosowanie bazy pod makijaż wymaga zastosowania procedury znanej głównie stylistom, jednak marka MAC stworzyła Prep + Prime - kosmetyk funkcjonujący w charakterze bazy, który stosować można z pełną dowolnością - pod, na, w trakcie i po nałożeniu makijażu. W każdym przypadku rewelacyjnie łączy się z korektorem i podkreśla kolory.

Natomiast Prep + Prime Vibrancy Eye jest idealnym rozwiązaniem dla podpuchniętych oczu, z liniami nadającymi im zmęczony wygląd lub w przypadku problemów z workami pod oczami. Kosmetyk pobudza i nawilża skórę.

W kolekcji znalazł się również nowy kolor rozświetlacza – Prep + Prime Highlighter. Dostępny jest w odcieniach: Light Boost (delikatnie żółto-kremowy), Bright Forecast (stonowany brzoskwiniowy koral) i Radiant Rose (jasny bladoróżowy). Kosmetyk jest bogaty i miękki, ale przy tym lekki – podkreśla, rozjaśnia i udoskonala.

Ceny:
Prep + Prime Vibrancy Eye – 130 zł
Prep + Prime Highlighter – 95 zł

Do kupienia od kwietnia 2011 we wszystkich salonach MAC.

Autor: Uriko

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja