4 Komentarze

Tagi promocja gratisy dermokonsultacje Iwostin Hydratia Poznań

Promocja: prezenty i dermokonsultacje Iwostin w Poznaniu

Wszystkie Poznanianki dbające o swoją skórę oraz osoby, które w dniach 15 - 17 czerwca odwiedzać będą Poznań chcemy namówić na wizytę w galerii handlowej Stary Browar. Odbywać się tam będą bowiem bezpłatne dermokonsultacje oraz porady lekarskie w ramach ogólnopolskiej akcji „Iwostin. Twoja recepta na zdrową skórę”.

Osoby korzystające z badania otrzymają kartę diagnostyczną określającą stan skóry oraz informację na temat prawidłowej pielęgnacji. To nie wszystko, bo na miłośniczki marki czeka więcej atrakcji. Przy zakupie wybranego preparatu Iwostin powyżej 20 zł w Superpharm, po okazaniu paragonu na stanowisku dermokonsultacyjnym będzie można otrzymać prezent – fizjologiczny krem z ceramidami Iwostin Hydratia (75 ml).

Dodatkowo osoby ze skórą dojrzałą dostaną kupon z kodem. Po zarejestrowaniu w Klubie Iwostin na http://www.iwostin.pl/klub_iwostin/dyskusje_konsumentow i podaniu kodu w formularzu, będą miały szansę przetestować nowy produkt.

Ponadto osoby z Poznania i okolic zarejestrowanie w Klubie Iwostin otrzymają mailing z imiennym kuponem, upoważniający do odbioru na stoisku preparatu – fizjologicznego żelu pod oczy Iwostin Hydratia (25 ml).

Promocja: prezenty i dermokonsultacje Iwostin w Poznaniu

Więcej informacji na stronie internetowej: www.iwostin.pl

Autor: Uriko
gość

gość | | Zgłoś

Chyba się w końcu wybiorę!

gość

gość | | Zgłoś

Iwostin jest słaby jak na marki apteczne.
Zreszt ą firma schodzi na psy większośc opakować z 75 ml zmieniłą na tradycyjne 40 ml:P

Myszelka

Myszelka | | Zgłoś

Ehh czemu takie fajne rzeczy mają miejsce, jak mnie nie ma w Poznaniu :((( a co do samej marki, to uzywalam tylko balsamu do ciała dla skory atopowej, bo taka posiada...i szczerze mowiac, nie zachwycil mnie, Ziaja balsam witaminowy na moja skore lepiej dziala i nawilza ją....

gość

gość | | Zgłoś

Byłam raz na tych konsultacjach, Ciągle kręcili kamerą i błyskali fleszem, włazili nawet na badanie skóry i kręcili filmy, zero poszanowania prywatnosci. odradzam. byłam tez na konsultacjach biodermy i tam było profesjonalnie -cicho, zamykane kabiny. super.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja