2 Komentarze

Tagi Roberto Cavalli Miley Cyrus kostiumy trasa koncertowa

Roberto Cavalli dla Miley Cyrus

Wszystko wskazuje na to, że Miley Cyrus na dobre rozstała się z wizerunkiem młodziutkiej gwiazdki Disney’a. Niepokorną wokalistką coraz wyraźniej interesuje się wielka moda. Kilka tygodni temu świat obiegły zdjęcia pierwszej kampanii Cyrus dla dużego domu mody - promocję swojej kolekcji powierzył jej Marc Jacobs. W tym tygodniu gwiazda występuje w kontekście kolejnego kreatora – Roberto Cavalli, który projektuje dla Miley kostiumy na tegoroczną trasę koncertową.

Ironiści podkreślają, że to duet idealny. Cavalli znany jest ze skłonności do kiczu, a Cyrus lubuje się w kostiumowych ekscesach. Praca nie była skomplikowana. Podstawa to mocno obcisłe kombinezony, które poza tym, że eksponują szczupłą sylwetkę piosenkarki, odważnie odsłaniają jej ciało. Do tego kilka par ultrakrótkich szortów, małe biustonosze wysadzane kamieniami i kilka kusych kurteczek, odwołujących się do rockowego stylu, zwierzęce nadruki i sporo przezroczystości.

Współpraca z gwizdami, które na scenie chcą zrobić wrażenie to dla Roberto nie pierwszyzna. Projektant ma na koncie kostiumy między innymi dla Beyonce, Spice Girls i Cheryl Cole.

Zobacz również: Miley Cyrus na liście najlepiej i najgorzej ubranych gwiazd roku 2013 według magazynu Time.

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

Czemu ona wydaje mi się taka obleśna i brudna? czy na to ma wpływ jej zachowanie?

gość

gość | | Zgłoś

+ Nie musicie wcale oglądać tych projektów. Napiszcie petycję żeby projektanci zaczęli rysować postury w normalnych proporcjach, bo przecież to Wam ma się podobać szkic, a nie służyć jako prototyp szablonu krawieckiego... Przecież to Wy wiecie lepiej jak się projektuję i jakie są zasady...


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja