1 Komentarz

Tagi Stella McCartney adidas Stella McCartney dla adidas StellaSport nowa kolekcja adidas moda i sport

StellaSport, czyli urodzinowy prezent od Stelli McCartney i marki adidas

Nie twierdzimy oczywiście, że nowe, superfajne sportowe ciuchy pomagają wytrwać w noworocznych postanowieniach dotyczących aktywności fizycznych, ale przyznajemy, że mają na nas odrobinę mobilizujący wpływ. Poniesioną inwestycję warto pokazać, gdyż ta najlepiej prezentuje się w ruchu i na rzeźbionej właśnie sylwetce.

Stella McCartney i adidas. To dwie zupełnie różne marki i duet, który z dużym sukcesem współpracuje od lat. A dokładniej od dekady. Z okazji 10 urodzin zgodna para na rynek wypuszcza nowe dziecko – linię StellaSport. Kolekcja wyraźnie koresponduje z regularną linią, którą projektantka przygotowuje dla marki adidas, ale kierowana jest do nieco młodszej klientki. Nie musimy wspominać, że najnowsze rozwiązania i tkaniny techniczne idą tu w parze z modą. W kolekcji znalazła się kompletna garderoba sportowa, buty, plecaki, torby i drobne akcesoria.

Kolekcja trafi do sprzedaży 15 stycznia.

Zobacz również: bieganie jest modne, ale biegamy źle.

Autor: Wei
oszustwa banków

oszustwa banków | | Zgłoś

Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której znajdziecie tylko sprawdzone oferty. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja