2 Komentarze

Tagi dekoracje świąteczne święta ozdoby świąteczne

Święta 2014. Propozycje gotowych dekoracji świątecznych

Lata temu wystrój mieszkań zależał głównie od naszej kreatywności, dziś – od zasobności portfela. Miejsce łańcuchów z kolorowego papieru i zawieszek z masy solnej zastąpiły wymyślne girlandy i fantazyjne bombki. W odstawkę poszły także elfy, do rzadkości należą nawet figurki św. Mikołaja.

Sklepy z artykułami do wystroju wnętrz ozdobami zasypują nas już od połowy listopada. Na co warto w tym roku zwrócić uwagę? W tegorocznych kolekcjach zamiast figurek św. Mikołaja i pędzących reniferów dominują ozdoby z szyszek: girlandy, zawieszki i świeczki. Z pewnością nadadzą się one do wnętrz urządzonych w duchu retro. Jednym z trendów są też bombki i inne zawieszki nawiązujące do jednego z najpopularniejszych motywów ostatnich miesięcy, czyli sowy.

Miłośnikom minimalistycznych wnętrz do gustu mogą przypaść stołowe choinki. Do wyboru mają głównie niewielkie drzewka wykonane z drewna lub szyszek, jednak podobnie jak w ubiegłych latach, mogą zdecydować się też na białe, srebrne, złote lub kolorowe stożkowe stroiki. Ci, którzy cenią sobie tradycję i naturalne drzewka, powinni za to zwrócić uwagę na bombki z dekoracjami we wnętrzu: ze sznurkami z juty, sztucznym śniegiem czy z sentymentalnymi liścikami.

Zobaczcie, co proponują nam przeróżne sklepy internetowe oraz sieci typu Zara Home, Home&You, H&M Home czy Duka.

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

nie jestm w stanie kożystać z tego portalu przez wyskakująca reklame, której nie da sie zamknąć... nie mogę wkliknąć się w artyluły, przeglądać galerii. Zróbcie z tym coś bo własnie serwis stał się nieurzyteczny

b

b | | Zgłoś

[komentarz]autor: gość[tresc]nie jestm w stanie kożystać z tego portalu przez wyskakująca reklame, której nie da sie zamknąć... nie mogę wkliknąć się w artyluły, przeglądać galerii. Zróbcie z tym coś bo własnie serwis stał się nieurzyteczny[
zainstaluj sobie program blokujący reklamy np Adblock.

ztuba.pl

ztuba.pl | | Zgłoś

ZTUBA.PL sam/a dodajesz filmiki zobacz już teraz jakie to jest proste ztuba.pl

gość

gość | | Zgłoś

Ja za to nie jestem w stanie korzystac z tego portalu, bo zawsze jak mam ochote cos zobaczyc, to okazuje sie, ze musze co kazde zdjecie od nowa ladowac cala strone. Wtedy mi sie odechciewa i opuszczam snobke, a wracam tylko w srody i piatki, zeby zobaczyc makijaz. Chociaz tam jest normalna galeria.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja