3 Komentarze

Tagi Chanel ceny Chanel torebki Chanel Bruno Pavlovsky

Taniej w Chinach, drożej w Europie. Chanel ujednolica ceny

Ci, którzy zakup torby Chanel traktują jako inwestycję, powinni się pospieszyć. Ich ceny, przynajmniej w Europie, niebawem znowu będą sporo wyższe.

Torebki Chanel, z uwagi na ich ponadczasowy styl i prestiż, należą do najbardziej pożądanych na świecie. Spowodowane wahaniami kursów różnice w cenach jednak nie bardzo im służą. W niektórych przypadkach pojawiają się pytania o autentyczność. Zdaniem samego prezesa domu mody korzystanie z obecnych różnic w cenach zagraża ponadto wizerunkowi i ekskluzywności marki. Dlatego kilka dni temu w rozmowie z redakcją WWD zapowiedział, że dom mody planuje ujednolicenie cen.

W tej chwili torebki francuskiego domu mody w Azji są niemal dwa razy droższe niż w Europie. Najlepszym tego przykładem jest cena torby Boy, która w Europie kosztuje 3100 euro, a w Chinach – 32,7 tys. juanów (blisko 5 tysięcy Euro). Zapowiadana korekta ma ulżyć tym, którzy nie podróżują do Europy. Cena wspomnianego modelu torebki na Starym Kontynencie zostanie podniesiona do 3720 euro. W Chinach będzie kosztować dużo mniej niż obecnie, bo 26 tys. juanów. W tym samym czasie ujednolicone zostaną ceny dwóch innych kultowych modeli – torebek 11.12 i 2.55.

Do końca roku, jak zapowiada w rozmowie z redakcją WWD Bruno Pavlovsky, prezes Chanel, wyrównane zostaną również ceny pozostałych produktów. Powód? Dom mody nie wyklucza stworzenia globalnej platformy e-commerce. Kiedy takowa miałaby powstać – tego jednak nie wiadomo. - Wprowadzimy ją, gdy będziemy gotowi – ucina Bruno Pavlovsky.

Zobacz też: Hit czy kit: nowa kampania torebek Chanel
Zobacz też: Paryski brunch u Chanel

Autor: Margaret
Jolie fr

Jolie fr | | Zgłoś

Chanel Wreszcie online!

gość

gość | | Zgłoś

No tak jakby to ludzi w Europie bylo stac na takie podwyzki cen :/ kryzys taki jakiego nigdy nie bylo, wyplaty jesli rosna to symbolicznie a tu taka podwyzka u Chanel, to ze w Chinach za drogo to oczywiste, wiec tam nalezy obnizyc ceny ale nie zeby Europejczycy mieli sie zrzucac na obnizke cen w Chinach

JustaS

JustaS | | Zgłoś

fascynujący news - a ile czytelniczek stać na torebkę tej marki? Mam na myśli oczywiście oryginalną a nie bazarowe odpowiedniki. Od dłuższego czasu SNOBKA to już tylko portal reklamowy .... niestety. I to na dodatek kosmicznych marek.
PS - dla wszystkich "krzyczących" czytelniczek od rzazu nadmienię, iż moje dochody mogę określić jako wysokie ale torebki w cenie samochodu bym nie kupiła.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja