6 Komentarzy

Tagi bio electro peeling zabiegi w gabinecie zabiegi polecane latem peelingi w gabinecie

Testujemy zabiegi: bio electro peeling

Wybierasz się na zbieg, bo akurat jest super promocja? No tak, wszystkie chcemy wyglądać pięknie na urlopie i czasami podejmujemy decyzję spontanicznie. A latem trzeba ją dobrze przemyśleć i zaplanować.

Wcale nie straszymy, ale zalecamy rozwagę. Wszystkiemu winne jest słońce...gdy jedziemy  tam, gdzie świeci bardzo mocno, wiele zabiegów wykonanych wcześniej może przynieść więcej szkody niż pożytku. Tak jest na przykład z peelingami i wszelkimi zabiegami złuszczającymi. Wiele z nich, także bio electro peeling można wykonywać przez cały rok, a więc także w lipcu czy sierpniu. Jednak warto je tak zaplanować, by ostatni zabieg (jeśli planujecie serię) odbył się na dwa – trzy tygodnie przed wyjazdem na wakacje i plażowaniem. Jest to szczególnie ważne dla osób, które mają skłonność do przebarwień. Choć po każdym z takich zabiegów trzeba stosować krem z wysokim SPF (50) to jednak zdarza się, że ciemne plamki pojawiają się. Właśnie z tego powodu trzeci bio electro peeling przełożyłam na wrzesień, ale byłam na dwóch w warszawskiej Rezydencji Urody.

Na czym polega ten zabieg? To złuszczanie naskórka za pomocą fal radiowych. Jest bardzo krótki i całkiem przyjemny. Zaczyna się od demkaijażu, a potem kosmetyczka bardzo dokładnie osusza skórę. Następnie zaczyna przesuwać głowicę urządzenia po całej twarzy. Nie jest to bolesne, ale odczuwa się jednak minimalne tarcie i ciepło. Ruchy są dość energiczne.

Peeling twarzy trwa tylko dziesięć minut. Cały zabieg (wraz z przygotowaniem skóry) niespełna pół godziny. Dlatego często jest elementem dłuższego zabiegu, np. odżywczego czy odmładzającego. Można oczywiście także umówić się na sam peeling, tak jak było w moim przypadku. Jednak wtedy warto postawić na intensywniejszą pielęgnację w domu.

Skóra po zabiegu jest oczyszczona, lepiej wchłania składniki odżywcze. Świetnie sprawdzą się więc silniejsze maseczki czy serum. Podczas serii takich zabiegów lepiej zrezygnować zaś z peelingów (enzymatycznych czy drobnoziarnistych),  a także kosmetyków z retinolem czy kwasami owocowymi.

Bio electro peeling pomaga, gdy chcemy szybko odświeżyć, a także trochę odmłodzić skórę. Przyspiesza bowiem naturalny proces odnowy naskórka. Przeznaczony jest dla każdego typu skóry, a przede wszystkim dojrzałej i trądzikowej. Po dwóch zabiegach skóra jest gładsza, ma ładniejszy koloryt.

Jeśli nie lubicie spędzać zbyt dużo czasu w gabinecie, możecie wypróbować bio electro peeling. Zwłaszcza, że seria wcale nie musi być duża (4-6 zabiegów raz w tygodniu). Pamiętajcie tylko o dobrym zaplanowaniu zabiegów. Słońce jest tu bardzo ważne, ale nie tylko. Zabiegów nie wykonuje się także gdy skóra jest opalona – więc albo przed wyjazdem albo dopiero jesienią.

Ile to kosztuje? W Rezydencji Urody pojedynczy zabieg to koszt 100 zł, natomiast w serii 80 zł.

Czytaj też: jak działa zabieg mezoterapii?

Autor: Thelma
gość

gość | | Zgłoś

Był ktoś? Warto zrobić?

gość

gość | | Zgłoś

wymysły ...

gość

gość | | Zgłoś

Miałam serie 8 zabiegów . Jak chodziłam było ok..Wypryski były zasuszone i szybciej znikały. Ale jak przestałam chodzić to znowu to samo. W moim przypadku musiałabym chodzić cały czas , raz w tygodniu. Koszt jednego zabiegu 80 zł., za serię 320 {8 zabiegów}.

gość

gość | | Zgłoś

Bardzo skuteczne leczenie.

 Adelajda

Adelajda | | Zgłoś

Bardzo skuteczne leczenie.

Magda

Magda | | Zgłoś

Osiem sesji i mój trądzik zniknął !


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja