2 Komentarze

Tagi moda młode marki Mansur Gavriel Paul Andrew NO KA 'OI CECILIE Copenhagen Camilla Elphick

Top 5. Młode marki, w które warto inwestować

Nad własną marką pracują od niedawna, ale doświadczenie zbierali często u najlepszych. Nie znoszą ograniczeń i bardzo często dają się ponieść wyobraźni. Czy zrewolucjonizują branżę mody i namieszają w świecie luksusowych marek?

Najnowsze kolekcje polskich projektantów prezentujemy wam już od dłuższego czasu. Podczas gdy jedni stawiają przede wszystkim na minimalizm, inni wciąż poszukują swojego stylu. Pora się zastanowić, jak nasi rodzimi twórcy wypadają na tle młodych marek z Wielkiej Brytanii, Danii, Włoch i USA. Marek, za którymi bardzo często stoją absolwenci prestiżowych szkół i byli współpracownicy luksusowych domów mody. Wieść niesie, że ich produkty są dobrą inwestycją, która w przyszłości – może nawet niedalekiej – albo się zwróci, albo będzie powodować przyspieszone bicie serca.

Mansur Gavriel

Mansur Gavriel

O marce stworzonej przez Rachel Mansur i Florianę Gavriel wspominałyśmy wam całkiem niedawno. Torby i plecaki Mansur Gavriel to jedne z najszybciej sprzedających się akcesoriów.

 

Większość torebek wyprzedaje się w ciągu kilku godzin od wprowadzenia do sprzedaży. W czym tkwi ich tajemnica? Są proste, ponadczasowe, nie krzyczy z nich logo, a przede wszystkim – są wykonane z dobrej jakościowo toskańskiej skóry. Póki co, hitem marki Mansur Gavriel jest czarna torba typu worek, która była najbardziej pożądaną torebką minionego roku. Ceny od ok. 1900 zł wzwyż.

gość

gość | | Zgłoś

Blogerki i wszystkie te kobiety które ślepo pędzą za moda ,kupią nawet kupę aby tylko było LV CH D g uombjghchcghjf
Dla nich liczy sie logo .

gość

gość | | Zgłoś

[komentarz]autor: gość[tresc] Ona świetnie wygląda, ja także wyglądam lepiej, ale kiedyś.. bleblee

"FAŁDKÓW" - kurde serio? chyba powinnaś wejść na językpolskidlaidiotow.pl


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja