0 Komentarzy

Tagi kolekcje jesień 2014 Rita Ora Cara Delevingne Alexander Wang Olivia Palermo Jean Paul Gaultier Lykke Li Patricia Kazadi designerskie kolekcje gwiazdorskie kolekcje moda

Top 8. Gwiazdorskie kolekcje na jesień 2014

Ubrania, buty i dodatki sygnowane nazwiskami celebrytów cieszą się niesłabnącą popularnością. Choć zwykle nie są one stworzone przez gwiazdy, a przez projektantów marek odzieżowych, na klientów działają jak magnes. Nic więc dziwnego, że po taki chwyt marketingowy sięgają zarówno uznane domy mody, jak i zagraniczne czy polskie sieciówki.

Gwiazdorskie i designerskie kolekcje pojawiają się w sklepach co sezon, także trwającej właśnie jesieni. Wprawdzie niektóre z nich do sprzedaży wejdą dopiero niebawem, ale większość doczekała się już albo premiery, albo chociaż rozpoczęcia kampanii promocyjnej. Oto lista ośmiu jesiennych kolekcji sygnowanych nazwiskami celebrytów lub wiodących projektantów mody.

Poprzednie Zdjęcie 1/9 Następne

Jean Paul Gaultier x Lindex

Jean Paul Gaultier x Lindex

Francuski projektant, który ostatnio zapowiedział rezygnację z kolekcji pret-a-porter, zdecydował się na współpracę ze szwedzką marką odzieżową Lindex.

 

Jego kapsułową kolekcję wyróżniają radosne wzory oraz ponadczasowa jakość. W sprzedaży pojawi się ona na dniach. Do sklepów stacjonarnych (w Polsce będzie dostępna w Galerii Victoria w Wałbrzychu oraz w Silesia City Center w Katowicach) trafi już 8 października, w sklepie internetowym pojawi się natomiast 7 października o północy


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja