0 Komentarzy

Tagi kolekcje jesień 2014 Rita Ora Cara Delevingne Alexander Wang Olivia Palermo Jean Paul Gaultier Lykke Li Patricia Kazadi designerskie kolekcje gwiazdorskie kolekcje moda

Top 8. Gwiazdorskie kolekcje na jesień 2014

Ubrania, buty i dodatki sygnowane nazwiskami celebrytów cieszą się niesłabnącą popularnością. Choć zwykle nie są one stworzone przez gwiazdy, a przez projektantów marek odzieżowych, na klientów działają jak magnes. Nic więc dziwnego, że po taki chwyt marketingowy sięgają zarówno uznane domy mody, jak i zagraniczne czy polskie sieciówki.

Gwiazdorskie i designerskie kolekcje pojawiają się w sklepach co sezon, także trwającej właśnie jesieni. Wprawdzie niektóre z nich do sprzedaży wejdą dopiero niebawem, ale większość doczekała się już albo premiery, albo chociaż rozpoczęcia kampanii promocyjnej. Oto lista ośmiu jesiennych kolekcji sygnowanych nazwiskami celebrytów lub wiodących projektantów mody.

Alexander Wang x H&M

Alexander Wang x H&M

Jedną z najbardziej wyczekiwanych tej jesieni kolekcji jest oczywiście ta stworzona przez Alexandra Wanga dla H&M.

 

Jak wynika z zapowiedzi, utrzymana będzie w stylu sportowym. Nie zabraknie w niej futurystycznych krojów oraz modeli, które są aktualizacją dawnych projektów Wanga.

 

Sprzedaż kolekcji ruszy 6 listopada. Pierwsze zdjęcia z kampanii tegorocznej designerskiej kolekcji dla H&M znajdziecie TU


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja