3 Komentarze

Tagi Loft37.pl Loft37 torebki

Torebki Loft37.pl

Choć znane są głównie z butów i ich personalizowania, projektantki marki Loft37.pl doskonale wiedzą, że niemal tak samo jak buty uwielbiamy torebki.

Linia dodatków nie jest może specjalnie duża, ale obejmuje przemyślany wybór fasonów i formatów. Od klasycznej kopertówki, po przepastny i wygodny model typu shopper. Nas szczególnie zachwyciły niewielkie torebki na długich paskach. Ozdobione suwakami lub kolorowymi kokardami staną się szczególnym elementem stylizacji. To jedne z tych dodatków, które kupuje się na lata.

Zobacz również ślubne propozycje Loft37.pl.

Przeczytaj wywiad z projektant antkami Loft37.pl.

Autor: Wei
gość

gość | | Zgłoś

kosmiczne cny :/

gość

gość | | Zgłoś

Nie na moją kieszeń takie torebki,Ale według mnie i tak szału nie robią.

magda

magda | | Zgłoś

szału nie ma, jak tysiące innych torebek a cena ? chyba jakaś pomyłka, rozumiem że czynsz g.mokotów drogi ale opamiętajcie się, to nie jest jakaś super marka by walić taki eceny.... mogę wypowiedzieć się o butach, których całe szczęście nie kupiłam, wykonanie to katastrofa, każda para była tak uszyta, że duużo odstawały od śródstopia, źle wyprofilowane, 36 za małe 37 za duże, ogólne wrażenia kiepskie, bo te buty wyglądały jak by ktoś je robił na akord, no i ceny nieadekwatne do jakości, a fasony no cóż, zrzynka o przepraszam inspiracja innymi markami, sorry ale te buty są dla niekumatych, z wadą wzroku


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja