0 Komentarzy

Tagi New York Fashion Week spódnica z rozcięciami sukienka z rozcięciem moda

Trendy z NYFW: suknie i spódnice z dużym rozcięciem

Jeszcze kilka miesięcy temu emocje budziły odważne kreacje celebrytek, które dzięki wysokim rozcięciom odsłaniały biodra. Wrześniowy Nowojorski Tydzień Mody przyniósł powtórkę z rozrywki.

Altuzarra, Versus Versace, Jason Wu, Dion Lee, Diane Von Furstenberg – na odbywających się w Nowym Jorku pokazach kolekcji na wiosnę 2015 spódnice i suknie z rozcięciami zaprezentowało co najmniej 10 marek. Jak można się tego domyślać, najodważniejszą kreacją pod tym względem okazuje się suknia Versus Versace, w której oba rozcięcia sięgają niemalże samych bioder.

O wiele gustowniejsze wydają się spódnice Altuzarry i Nicole Miller, które choć pozwalają pokazać swój seksapil, nie odsłaniają więcej niż jest to konieczne. Najnowszy trend całkiem ciekawie zinterpretował również Jason Wu, który wysokie rozcięcie zakończył zapobiegającą wpadkom na czerwonym dywanie zakładką.

Czy trend zaproponowany ostatnio przez projektantów nadaje się waszym zdaniem do noszenia? Jeśli macie co do tego wątpliwości, uspokajamy – na wybiegach NYFW nie brakowało także skromniejszych propozycji.

Zobacz też: Moda z wybiegów. Bransoletki na ramię w stylu Kleopatry

Autor: Margaret

X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja